reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kowalscy kontra Kowalscy” w kanale Polsat Seriale

dodano: 2021-09-01 05:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Kowalscy kontra Kowalscy” W środę, 1 września br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat Seriale wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. polskiego serialu obyczajowo-komediowego „Kowalscy kontra Kowalscy”. Jego producentem jest Polot Media (Tako Media). Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat. W obsadzie znaleźli się Wiktoria Gąsiewska, Martyna Solska, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Orleańska, Elżbieta Wójcik-Firek, Anna Czartoryska-Niemczycka, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski, Mikołaj Cieślak, Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski i Paweł Wawrzecki. Produkcja oparta jest o rosyjski serial „Iwanowy - Iwanowy” („Ivanovs - Ivanovs”).

Polsat „Kowalscy kontra Kowalscy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, „Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy, która niekiedy skłoni widzów także do refleksji. Ten serial komediowy opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia czy styl ubierania się. Genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości - wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny.

Dodajmy, iż trwają prace nad drugim sezonem serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, który ma wkrótce zadebiutować na antenie telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Kowalscy kontra Kowalscy” - w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: w środę, 1 września br. o 20:00

17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Mija 17 lat. Piotr Kowalski (w tej roli Piotr Adamczyk) to biznesmen, żyjący z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Janem (Patryk Cebulski) w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk Kowalski (Wojciech Mecwaldowski) z kolei mieszka wraz z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem. Utrzymuje się z wątpliwego dochodowo handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało mnóstwem przezabawnych sytuacji.

Odcinek 2.
emisja: w środę, 1 września br. o 20:30

Kowalscy wraz z synami spotykają się w rezydencji bogatych na obiedzie zapoznawczym. Wszyscy są bardzo zestresowani. Henryk próbuje rozluźnić atmosferę niezręcznymi żartami, co tylko pogarsza sytuację, obnażając przepaść, jaka dzieli obie rodziny. Na złość synowi Piotr wręcza Nikodemowi najnowocześniejszego laptopa, który miał być prezentem dla Jana. Dosyć szybko między obiema rodzinami dochodzi do ostrej wymiany zdań na tematy światopoglądowe. Ostatecznie Nikodem zostaje na noc w domu Anny i Piotra, zaś Janek jedzie do domu z urażonymi Jadwigą i Henrykiem. Rozpieszczony Jan doznaje szoku, odkrywając, że jego prawdziwa rodzina ma wychodek zamiast łazienki a łóżko musi dzielić z chrapiącym dziadkiem. Spacerując w środku nocy po domu z zapaloną świecą, niefortunnie potyka się, świeca upada i cały budynek staje w płomieniach. Jadwiga, Henryk, Jan i Zenon patrzą w milczeniu na płonący dom. W niebo wystrzelają fajerwerki, którymi handlował Henryk. Kowalscy zostają bez niczego.

Odcinek 3.
emisja: w czwartek, 2 września br. o 20:30

Henryk z Zenonem budzą się w domu bogaczy i od razu rozpoczynają zabawę. Wokół otacza ich tyle  dobrodziejstw: wykwintne posiłki, drinki na życzenie, basen, sterowane pilotem zasłony. Po prostu, nie da się temu oprzeć. Po przedpołudniowej kąpieli Henryk orientuje się, że zgubił srebrny łańcuszek. Razem z Zenonem spuszczają wodę w basenie. W tym samym czasie z sauny wybiega niczego nieświadomy Piotr i skacze prosto do pustego basenu. Tymczasem Anna i Jadwiga wybierają się z synami na zakupy. Mają nadzieję, że w ten sposób poznają bliżej chłopców. Niestety, nie jest to wcale takie proste. Na koniec między kobietami wybucha kłótnia. Pojawienie się w domu obrażonych na siebie pań Kowalskich tylko podgrzewa i tak gorącą atmosferę. W kulminacyjnym momencie rodzice zauważają przez okno chłopców bijących się o laptopa. Zenon sprawnie rozdziela wnuków, zabiera im komputer i ku osłupieniu wszystkich przedziela go siekierą na pół. Doprowadzony do ostateczności Piotr rozkazuje biednym Kowalskim wynieść się natychmiast z domu. Pozostać może jedynie Nikodem.
 
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Maria Wytrykus
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat
Marieta Żukowska i Katarzyna Kwiatkowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat
Marieta Żukowska i Katarzyna Kwiatkowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat


„Kowalscy kontra Kowalscy” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 1 września 2021 roku) o godz. 20:00 w kanale Polsat Seriale; seriale ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat; sezon 2., premiera wkrótce w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...