reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra wprowadza modem Wi-Fi 6 i prędkość do 1,2 Gb/s

dodano: 2021-09-01 10:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra

Vectra Netflix Największy operator telewizji kablowej w Polsce wprowadza do swojej oferty modem Wi-Fi 6 oraz udostępnia internet o prędkości do 1,2 Gb/s. Dodatkowo Vectra ponownie przygotowała promocję oferującą dostęp do usługi Netflix nawet do 12 miesięcy w prezencie.

Vectra
Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Vectra rozpoczęła jesienną kampanię reklamową, w której przedstawia nową odsłonę swojej oferty opartą o możliwości superszybkiego internetu światłowodowego oraz platformę telewizyjną TV Smart. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Zawsze tam, gdzie Ty”, podkreślające misję Vectry, by być blisko klientów. Na abonentów operatora czeka w ramach nowej kampanii wiele promocji, które w materiałach reklamowych ponownie prezentuje znany aktor – Cezary Pazura.Nowy modem Wi-Fi 6

Wśród oferowanych nowości na szczególną uwagę zasługuje modem Wi-Fi 6, gwarantujący szybkie i stabilne łącze internetowe. Urządzenie wyróżnia obsługa najnowszego standardu łączności bezprzewodowej Wi-Fi 6, który znacząco usprawnia działanie domowej sieci bezprzewodowej oferując m.in. wyższe transfery i bezproblemową obsługę wielu urządzeń (w tym rosnącą liczbę urządzeń smart/IoT) oraz tryb Dual Band Concurrent, umożliwiający jednoczesne korzystanie z pasma 2,4 GHz i 5 GHz. Modem Wi-Fi 6 wspiera także inteligentną sieć Wi-Fi w oparciu o standard Easy Mesh.

Internet o prędkości do 1,2 Gb/s dla mieszkańców Warszawy

Aby sprostać rosnącym potrzebom użytkowników, związanym z przepustowością ich łącza internetowego, Vectra wprowadza do swojej oferty prędkość do 1,2 Gb/s. Od 1 września br. mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z pakietu internetowego 1,2 Gb/s wraz z dostępem do serwisu Netflix na 12 miesięcy w prezencie w cenie 49,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy. Co istotne nowa prędkość jest dostępna nie tylko punktowo, a na terenie niemal całej stolicy.

Promocja na internet i ofertę łączoną z TV Smart

W ramach nowej oferty Vectry ceny wszystkich pakietów internetu zostały obniżone na pół roku. Niezależnie od wybranego wariantu (300 Mb/s, 450 Mb/s, 600 Mb/s czy 1,2 Gb/s) miesięczna opłata wyniesie 49,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy posiadania usługi. Co więcej, w ramach wszystkich dostępnych opcji usługi internetowej klienci operatora mogą bez dodatkowych opłat i bez dekodera korzystać również z telewizyjnego Pakietu Stalowego dającego dostęp do 39 kanałów.

Z kolei każda z ofert łączących platformę telewizyjną TV Smart i usługi internetu światłowodowego jest dostępna w cenie 69,99 zł przez pierwsze pół roku. Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów niezależnie od tego, na jaką prędkość internetu i liczbę kanałów TV się zdecydują. Ponadto, nowi abonenci otrzymują dekoder TV Smart 4K Box bez dodatkowych opłat oraz dostęp do serwisu muzycznego Tidal, oferującego ponad 70 mln utworów bez reklam w najlepszej jakości dźwięku przez 6 miesięcy, oraz 1 miesiąc dostępu do Prasy Online, liczącej ponad 100 tytułów prasy ogólnopolskiej i ok. 20 tytułów prasy lokalnej, w prezencie.

Wszystkim wymienionym ofertom towarzyszy promocja z Netflix, w ramach której można otrzymać dostęp do serwisu nawet na 12 miesięcy w prezencie.
 

– Konsekwentnie inwestujemy, by dostarczać innowacyjne produkty odpowiadające oczekiwaniom naszych Klientów. To właśnie z myślą o nich tworzymy nowoczesne światłowodowe centrum rozrywki, które będzie im towarzyszyć zawsze tam, gdzie tego potrzebują. Dzięki platformie telewizyjnej TV Smart użytkownik może oglądać ulubione seriale i filmy, grać, czy używać różnorodnych aplikacji wszędzie, gdzie i jak tylko chce – w domu i poza domem, na dekoderze, w aplikacji mobilnej czy poprzez stronę www, i to również poza siecią Vectra. Natomiast nasz internet światłowodowy z nowoczesnym modemem Wi-Fi 6 i standardem Easy Mesh sprawia, że z sieci można korzystać bez najmniejszych przeszkód z każdego pomieszczenia w domu, a przy tym używając jeszcze większej ilości urządzeń mobilnych niż dotychczas – tłumaczy Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectra S.A.

Netflix z Vectrą już po raz drugi

W ramach nowej kampanii Vectra ponownie przygotowała dla swoich klientów promocję, w ramach której można otrzymać dostęp do serwisu Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...