reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przyjaciółki” 18 w kanałach Polsatu

dodano: 2021-09-01 12:04 | aktualizacja: 2021-09-01 20:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W czwartek, 2 września br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w stacjach Polsat 1 i Polsat 2, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 18. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Przyjaciółki”, którego producentem jest Akson Studio. Wystąpią Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Agnieszka Sienkiewicz i Katarzyna Ankudowicz. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale i Polsat Film.

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska o nowych odcinkach. Jak zapewnia nadawca, losy Ingi (w tej roli Małgorzata Socha), Anny (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Patrycji (Joanna Liszowska) to zawsze gwarancja wielkich emocji. Z czego najbardziej cieszyły się aktorki, wracając na plan zdjęciowy? Z czym wiąże się ich praca przy osiemnastym sezonie serialu? Co mogą zdradzić na temat kolejnych przygód ich bohaterek?

Aktorki z wielką przyjemnością powróciły na plan produkcji. W trakcie siedemnastu sezonów wszyscy zaangażowani w pracę przy serialu bardzo się ze sobą zżyli.

- Cieszę się, nie tylko jeżeli chodzi nagrywanie scen, ale także i na spotkania z całą ekipą, której nie widać na ekranie, a która też tworzy „Przyjaciółki”

- zaznacza Joanna Liszowska.


Magdalena Stużyńska-Brauer zdradziła natomiast, co czeka Annę w osiemnastej serii produkcji.

- Moja bohaterka będzie chciała realizować się na innych polach. To jest dla mnie - jako aktorki - bardzo cenne, bo wymaga nabycia nowych umiejętności, ale też bardzo ciekawe dla serialowej postaci. Mam nadzieję, że to będzie także inspirujące dla innych kobiet

- opowiada Magdalena Stużyńska-Brauer.

- Siłą tego serialu jest przyjaźń, dlatego dla Ingi zawsze najważniejsze będą przyjaciółki, które są jej wsparciem i motorem do działania

- dodaje Małgorzata Socha.


Dodajmy, że do osiemnastego sezonu „Przyjaciółek” dołączy Katarzyna Ankudowicz. Widzowie poznają ją jako Ewę Matys - właścicielkę salonu fryzjerskiego, która nieoczekiwanie pojawi się na drodze Patrycji Co z tego wyniknie? Tego widzowie dowiedzą się oglądając nowe odcinki (więcej tutaj).
 
Katarzyna Ankudowicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Katarzyna Ankudowicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Liszowska, Agnieszka Sienkiewicz, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Liszowska, Agnieszka Sienkiewicz, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat


„Przyjaciółki” - sezon 18., emisja w czwartki (od 2 września 2021 roku) o godz. 21:05 w telewizji Polsat. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2, a wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Seriale i Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...