dodano: 2021-09-01 11:21 | aktualizacja:
2021-09-02 14:28
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1
19:00 Żużel: Speedway Bauhaus-Ligan:
Kumla Indianerna – Dackarna Målilla
Eurosport 1
12:35 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 18
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
17:45 Tenis: US Open:
2. runda
19:00 Tenis:
US Open:
Hubert Hurkacz – Andrea Seppi
21:00 Tenis: US Open:
Fiona Ferro – Iga Świątek
23:00 Tenis: US Open:
2. runda
01:00 (cz/pt) Tenis: US Open:
2. runda
03:00 (cz/pt) Tenis: US Open:
2. runda
Eurosport 2
13:00 Kolarstwo kobiet: Madrid Challenge:
Etap 1
14:00 Kolarstwo szosowe: Benelux Tour:
Etap 3
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut
16:50 Tenis: US Open:
2. runda
19:00 Tenis: US Open:
2. runda
21:00 Tenis: US Open:
2. runda
23:00 Tenis: US Open:
2. runda
01:00 (cz/pt) Tenis: US Open:
2. runda
03:00 (cz/pt) Tenis: US Open:
2. runda
Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Atlanta:
1. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
Polsat Sport Premium 1
20:45 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Polska - Albania
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan
Polsat Sport Premium 2
20:45 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Węgry – Anglia
Polsat Sport Premium 3
20:45 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Estonia – Belgia
Polsat Sport Premium 4
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Włochy – Bułgaria
Polsat Sport Premium 5
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Czechy – Białoruś
Polsat Sport
14:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Grecja – Ukraina
17:30
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Portugalia
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Belgia – Serbia
Polsat Sport Extra
16:00
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Rosja – Turcja
20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Anwil Włocławek
Polsat Sport Fight
17:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF:
HC Oceláři Trzyniec – Fribourg-Gottéron
Polsat Sport News
18:00 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Gruzja – Kosowo
20:45 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Szwecja – Hiszpania
TVP 1
20:45 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Polska – Albania
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
TVP 2
17:30
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska – Portugalia
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
TVP Sport
08:45 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Pływanie;
Lekkoatletyka;
Tenis stołowy;
Kolarstwo
12:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Pływanie;
Lekkoatletyka;
Tenis stołowy;
Kolarstwo
16:00 Futsal: Mecz towarzyski:
Polska – Brazylia
Komentarz: Szymon Borczuch, Tomasz Aftański
20:45 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (UEFA):
Polska – Albania
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
02:00 (cz/pt) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CONMEBOL):
Wenezuela – Argentyna
Komentarz: Maciej Iwański
04:00 (cz/pt) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CONMEBOL):
Chile – Brazylia
Komentarz: Tomasz Jasina
Viaplay
15:00 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF):
Kenia – Uganda
15:00 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF):
Demokratyczna Republika Kongo – Tanzania
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF):
Niger – Burkina Faso
18:00 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF):
Madagaskar – Benin
Komentarz: Szymon Ratajczak
18:00 Piłka nożna:
Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF):
Namibia – Kongo
Komentarz: Mateusz Juza
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF):
Maroko – Sudan
Komentarz: Marcin Borzęcki
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata (CAF):
Algieria – Dżibuti
Komentarz: Tomasz Górski
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.