reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„48 godzin” 24 i mordercy we wrześniu w CI Polsat

dodano: 2021-08-30 10:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD We wrześniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „48 godzin” (sezon 24.), „Krwawe rozstania” (sezon 6.) i „Dowody zbrodni”, a w ramach pasma „Seryjni mordercy” takie produkcje jak „Najgroźniejsi seryjni mordercy” i „Uciec bestii”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, wrzesień br. przyniesie w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) nowe odcinki programu „48 godzin” (sezon 24.) oraz pasmo programowe „Seryjni mordercy” (więcej tutaj i tutaj), w którym widzowie poznają „Najgroźniejszych seryjnych morderców” i dowiedzą się, jak „Uciec bestii”. Stacja zaprezentuje też nowe odcinki „Krwawych rozstań” (sezon 6.).

Wrzesień 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„48 godzin” 24 („The First 48” 24)
emisja: w czwartki (od 2 września br.) o 21:00

W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie obserwują pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzą losy detektywów z różnych Wydziałów Zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka (więcej tutaj).

„Krwawe rozstania” 6 („Fatal Vows” 6)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 września br.) o 20:05

Zemsta, chciwość, nienawiść, zdrada. Rozwód potrafi obudzić w ludziach najgorsze instynkty. W programie „Krwawe rozstania” widzowie zobaczą jak miłość zamienia się w podstęp, kłamstwo i tragedię. W historiach pokazanych burzliwych rozwodów, jeden z małżonków sięgał po brutalne środki, aby całkowicie pozbyć się partnera ze swojego życia. Autorzy programu, opowiadając historie, korzystali z zeznań świadków i udramatyzowanych rekonstrukcji zdarzeń (więcej tutaj).

„Seryjni mordercy”:
„Najgroźniejsi seryjni mordercy” („Invisible Monters: Serial Killers in America”)
emisja: w środy (od 22 września br.) o 22:00

Pięciu zabójców, dwie dekady i setki ofiar. Bundy, Gacy, Dahmer, Morderca znad Green River i Dusiciel BTK to jedni z najbardziej osławionych seryjnych morderców w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wszyscy prowadzili swoją zbrodniczą działalność w tym samym czasie, ale nigdy nie przyjrzano się im jednocześnie. Aż do teraz.

„Dowody zbrodni” („Cold Case Files”)
emisja: w piątki (od 24 września br.) o 21:00

„Dowody zbrodni” to serial opowiadający o śledztwach dotyczących przestępstw, które przez lata pozostawały nierozwiązane. W poszczególnych odcinkach widzowie obserwują pracę detektywów, ale też towarzyszymy rodzinom ofiar, które za wszelką cenę pragnęły oddać sprawiedliwość zmarłym. Począwszy od historii dziecięcego wspomnienia przestępcy o śmierci siostry, aż po masowe badania DNA, które mają doprowadzić do wykrycia zabójcy - detektywi sprawdzają każdy trop, który może pomóc w rozwiązaniu zagadki zbrodni liczącej nawet 30 lat, by w efekcie postawić jej sprawcę przed sądem (więcej tutaj).

„Seryjni mordercy”:
„Uciec bestii” („I Survived a Serial Killer”)
emisja: w niedziele (od 26 września br.) o 22:00

Program prezentuje bohaterskie historie osób ocalałych po ataku tego samego seryjnego zabójcy. Przedstawione z perspektywy ofiary stanowią dowód siły i wytrwałości zwykłych ludzi, którzy stają oko w oko ze złem i je pokonują. Wywiady z osobami, które były blisko związane z każdą ze spraw, dopełniają ten przejmujący obraz zbrodni.
 
Bohaterowie programu „Krwawe rozstania”, foto: 8759600 Canada Inc.
Bohaterowie programu „Krwawe rozstania”, foto: 8759600 Canada Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...