reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-18 - 2022-08-19

Dwie gale Enfusion w 3 dni - obie w Fightklubie

dodano: 2021-08-31 18:54 | aktualizacja: 2021-09-02 09:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: Fightklub

Fightklub Enfusion Talents 2021 360px.jpg Wielka niespodzianka dla fanów kick-boxingu. W najbliższy weekend Enfusion organizuje w holenderskiej miejscowości Alkmaar aż dwie widowiskowo zapowiadające się gale: Enfusion Xtreme Stand Up 6 i Enfusion Talents #85 w Holandii. Transmisje z obu w kanale Fightklub w piątek 3 września i niedzielę  5 września od godz. 19:15.

Fightklub
Fightklub Enfusion Talents 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Takiego natężenia gal jednej organizacji dawno nie widzieliśmy.
Idąca za ciosem Enfusion, która w ostatnich tygodniach przygotowała kilka stojących na wysokim sportowym poziomie i chętnie oglądanych widowisk wrzuca jeszcze wyższy bieg i w najbliższy weekend sprezentuje kibicom aż dwie transmisje: w piątek 3 września Enfusion Xtreme Stand Up 6, a zaledwie 2 dni później, w niedzielę 5 września – Enfusion Talents #85. Obie gale na żywo w Fightklubie, początek – zarówno piątkowej, jak i niedzielnej – o godz. 19:15. 
  
Podczas piątkowego show Enfusion Xtreme Stand Up 6 kibice będą mogli zobaczyć w Alkmaar 5 walk, w tym dwie z udziałem kobiet. Show rozpocznie się właśnie walką pań w wadze piórkowej, w której Holenderka Charlotte Ilmer stanie w szranki ze Słowaczką, Ivetą Srncową. Drugim pojedynkiem, w którym o triumf w ringu rywalizowały będą kobiety, będzie starcie walczącej przed rodzimą publicznością Teddy de Kom z Angielką, Rebeccą Garside. 
  
Całą galę zwieńczy pojedynek dwóch znakomitych kick-boxerów w wadze średniej: Pieta van den Berga z Younessem Benmalekiem, którzy walczyć będą o prymat w Beneluksie, pierwszy reprezentuje bowiem Holandię, drugi Belgię. W dwóch pozostałych walkach również zobaczymy w ringu reprezentantów Niderlandów – w wadze lekkiej Quint Otten spróbuje pokonać pochodzącego z Surinamu Miltona Dokmana, a w wadze półśredniej Barry van Diemen w kolejnym holendersko-belgijskim pojedynku zmierzy się z Frankiem Rubanguką. 
  
Zaledwie 2 dni później, w niedzielę, dokładnie w tym samym miejscu i o tej samej godzinie fanów kopanych sportów walki czekają kolejne emocje, tym razem pod szyldem Enfusion Talents i w nieco bardziej międzynarodowej obsadzie. Podczas Enfusion Talents #85 w starciu wieczoru swoje umiejętności holenderskiej publiczności zaprezentuje Amir Al Amir.

Pochodzący w Iraku fighter w lipcu dwukrotnie wystąpił na galach Enfusion i oba starcia zakończył zwycięsko – najpierw pokonał Yassine’a Ettakiego, a dwa tygodnie później Mourada Robio. Czy w Alkmaarze będzie kontynuował zwycięską passę? 
  
Ciekawie zapowiadającymi się starciami podczas Enfusion Talents powinny być również walki Marokańczyka Soufiane El Balloutiego z Turkiem Hasanem Demirem w wadze koguciej i bratobójcza konfrontacja w wadze półśredniej, w której o prymat powalczy dwóch Holendrów, Jimmy van Kuijeren z Damianem Orim. W pozostałych pojedynkach  swoje umiejętności sprawdzą Marokańczyk Ismael Ouzgni i Nigeryjczyk Samed Stokey (waga lekka), Niemiec Artur Derksen i kolejny reprezentant Maroka, Abderrahman Kamili (waga półśrednia) oraz Algierczyk Billal Hamdoud i Belg Ben Hammam (waga piórkowa). 
  
Plany transmisji:

3 września (piątek)

19:15 Enfusion Xtreme Stand Up 6, Fightklub

5 września (niedziela)

19:15 Enfusion Talents #85, Fightklub


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...