reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-17 - 2022-01-18

Dwie gale Enfusion w 3 dni - obie w Fightklubie

dodano: 2021-08-31 18:54 | aktualizacja: 2021-09-02 09:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: Fightklub

Fightklub Enfusion Talents 2021 360px.jpg Wielka niespodzianka dla fanów kick-boxingu. W najbliższy weekend Enfusion organizuje w holenderskiej miejscowości Alkmaar aż dwie widowiskowo zapowiadające się gale: Enfusion Xtreme Stand Up 6 i Enfusion Talents #85 w Holandii. Transmisje z obu w kanale Fightklub w piątek 3 września i niedzielę  5 września od godz. 19:15.

Fightklub
Fightklub Enfusion Talents 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Takiego natężenia gal jednej organizacji dawno nie widzieliśmy.
Idąca za ciosem Enfusion, która w ostatnich tygodniach przygotowała kilka stojących na wysokim sportowym poziomie i chętnie oglądanych widowisk wrzuca jeszcze wyższy bieg i w najbliższy weekend sprezentuje kibicom aż dwie transmisje: w piątek 3 września Enfusion Xtreme Stand Up 6, a zaledwie 2 dni później, w niedzielę 5 września – Enfusion Talents #85. Obie gale na żywo w Fightklubie, początek – zarówno piątkowej, jak i niedzielnej – o godz. 19:15. 
  
Podczas piątkowego show Enfusion Xtreme Stand Up 6 kibice będą mogli zobaczyć w Alkmaar 5 walk, w tym dwie z udziałem kobiet. Show rozpocznie się właśnie walką pań w wadze piórkowej, w której Holenderka Charlotte Ilmer stanie w szranki ze Słowaczką, Ivetą Srncową. Drugim pojedynkiem, w którym o triumf w ringu rywalizowały będą kobiety, będzie starcie walczącej przed rodzimą publicznością Teddy de Kom z Angielką, Rebeccą Garside. 
  
Całą galę zwieńczy pojedynek dwóch znakomitych kick-boxerów w wadze średniej: Pieta van den Berga z Younessem Benmalekiem, którzy walczyć będą o prymat w Beneluksie, pierwszy reprezentuje bowiem Holandię, drugi Belgię. W dwóch pozostałych walkach również zobaczymy w ringu reprezentantów Niderlandów – w wadze lekkiej Quint Otten spróbuje pokonać pochodzącego z Surinamu Miltona Dokmana, a w wadze półśredniej Barry van Diemen w kolejnym holendersko-belgijskim pojedynku zmierzy się z Frankiem Rubanguką. 
  
Zaledwie 2 dni później, w niedzielę, dokładnie w tym samym miejscu i o tej samej godzinie fanów kopanych sportów walki czekają kolejne emocje, tym razem pod szyldem Enfusion Talents i w nieco bardziej międzynarodowej obsadzie. Podczas Enfusion Talents #85 w starciu wieczoru swoje umiejętności holenderskiej publiczności zaprezentuje Amir Al Amir.

Pochodzący w Iraku fighter w lipcu dwukrotnie wystąpił na galach Enfusion i oba starcia zakończył zwycięsko – najpierw pokonał Yassine’a Ettakiego, a dwa tygodnie później Mourada Robio. Czy w Alkmaarze będzie kontynuował zwycięską passę? 
  
Ciekawie zapowiadającymi się starciami podczas Enfusion Talents powinny być również walki Marokańczyka Soufiane El Balloutiego z Turkiem Hasanem Demirem w wadze koguciej i bratobójcza konfrontacja w wadze półśredniej, w której o prymat powalczy dwóch Holendrów, Jimmy van Kuijeren z Damianem Orim. W pozostałych pojedynkach  swoje umiejętności sprawdzą Marokańczyk Ismael Ouzgni i Nigeryjczyk Samed Stokey (waga lekka), Niemiec Artur Derksen i kolejny reprezentant Maroka, Abderrahman Kamili (waga półśrednia) oraz Algierczyk Billal Hamdoud i Belg Ben Hammam (waga piórkowa). 
  
Plany transmisji:

3 września (piątek)

19:15 Enfusion Xtreme Stand Up 6, Fightklub

5 września (niedziela)

19:15 Enfusion Talents #85, Fightklub


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...