reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mam talent!” 13 w TVN i ITVN

dodano: 2021-09-02 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Mam talent!” W sobotę, 4 września br. o godz. 20:00 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 13. sezonu programu „Mam talent!”, którego producentem jest FremantleMedia Polska. Widowisko to będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International). Program poprowadzą Marcin Prokop i Michał Kempa, a w jury zasiądą Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Jan Kliment.

TVN „Mam talent!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. Ich szeregi zasilą: Jan Kliment jako trzeci juror oraz Michał Kempa w roli nowego współprowadzącego.

W tym sezonie widzowie powitają nowego jurora - Jan Kliment to tancerz i choreograf. Michał Kempa dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego „Mam talent!”. To osoba, która potrafi rozśmieszyć wszystkich. Nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny.

W trzynastej edycji pojawią się dwie nowe zasady. Jedną będzie „Platynowy przycisk”. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału. Drugą będzie „Dzika karta”, czyli przepustka do finału. Otrzyma ją osoba, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od telewidzów (więcej tutaj).
 
Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery
Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery
Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Marcin Prokop, Małgorzata Foremniak i Michał Kempa w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery
Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Marcin Prokop, Małgorzata Foremniak i Michał Kempa w programie „Mam talent!”, foto: TVN Discovery


„Mam talent!” - sezon 13., emisja w soboty (od 4 września 2021 roku) o godz. 20:00 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...