reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy Praca” z Szelągowską z TVN

dodano: 2021-09-03 05:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy” W czwartek, 2 września br. w sprzedaży ukazał się nowy numer (3/2021) magazynu „Wysokie Obcasy Praca” (Agora). Na jego okładce znalazła się Dorota Szelągowska, prowadząca program „Totalne remonty Szelągowskiej”, którego 1. odcinek 3. sezonu zostanie wyemitowany premierowo w poniedziałek, 18 października br. o godz. 21:30 w telewizji TVN, a wcześniejsze serie przypomina obecnie kanał HGTV. Sposoby na wynegocjowanie podwyżki i zadbanie o swoje finanse, urlopy tacierzyńskie i ich odbiór społeczny oraz przepis Doroty Szęlągowskiej na szczęście - m.in. takie tematy pojawią się w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”.

„Gazeta Wyborcza” „Wysokie Obcasy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- To jest właśnie moja definicja szczęścia: im człowiek ma więcej na głowie, tym bardziej jest zorganizowany, tym bardziej jest w stanie docenić czas i dobrze go wykorzystać

- mówi Dorota Szelągowska.


W rozmowie z Agnieszką Urazińską projektantka wnętrz opowiada o życiu według własnych zasad, pogodzeniu życia zawodowego z prywatnym oraz akceptacji samej siebie (więcej tutaj).  

Tematem numeru są finanse. Ewa Pągowska pyta rekruterkę Sandrę Bichl, jak renegocjować umowę o pracę, walczyć o podwyżkę oraz rozmawiać o zarobkach na rozmowie kwalifikacyjnej. Iwona Dominik pisze z kolei o jawności wynagrodzeń i nowym unijnym pomyśle, aby firmy miały obowiązek umieszczania informacji o wysokości pensji w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Jak czytamy w komunikacie, dzięki wprowadzeniu tej dyrektywy będzie można sprawdzić, ile zarabia kolega na podobnym stanowisku i domagać się takiej samej płacy. Ambasadorki „Wysokich Obcasów Praca” - Janina Bąk, Beata Pawlikowska, Joanna Ceplin oraz Anna Witowska, zdradzają natomiast czytelnikom, w co zainwestowałyby pieniądze.  

W dziale „Kariera” redakcja „Wysokich Obcasów Praca” pisze m.in. o urlopach rodzicielskich i zmianach w przepisach, dzięki którym ojcowie będą mogli wziąć pełnopłatny dwumiesięczny urlop na opiekę nad dzieckiem. Krystyna Romanowska rozmawia z psychologiem Kamilem Janowiczem, z jakim odbiorem społecznym może spotkać się to w polskim społeczeństwie. 

Agnieszka Urazińska podpytuje z kolei trenera rozwoju osobistego Miłosza Brzezińskiego o efektywne zarządzanie czasem.

- Dobrze przeżyte życie to takie, gdy guma jest napięta. Aby być szczęśliwym, trzeba być z czegoś dumnym. Tego się nie da osiągnąć bez pokonywania barier, bez odrobiny cierpienia

- mówi na łamach magazynu ekspert i tłumaczy, że work-life balance tak naprawdę nie istnieje.


W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Praca” przeczytać będzie można również m.in. o firmach przyjaznych środowiskom LGBT+ (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych), wielozadaniowości jako upadającym micie, pożytku z uprawiania roślin doniczkowych oraz posiadania zwierząt, które czynią życie mniej stresującym (więcej tutaj).  

Wydanie wspiera kampania promocyjna w radiostacjach Agory, w „Gazecie Wyborczej" i tygodniku „Wysokie Obcasy", na stronie internetowej wysokieobcasy.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował zespół promocji „Wysokich Obcasów” (więcej tutaj).
 
Dorota Szelągowska na okładce magazynu „Wysokie Obcasy Praca” - numer 3/2021, foto: Agora
Dorota Szelągowska na okładce magazynu „Wysokie Obcasy Praca” - numer 3/2021, foto: Agora


„Totalne remonty Szelągowskiej” - sezon 3., emisja w poniedziałki (od 18 października 2021 roku) o godz. 21:30 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie HGTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...