Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek
(więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy
(więcej tutaj), eliminacje mistrzostw świata piłkarzy
(więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 3
(więcej tutaj), PGE Ekstraliga
(więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM)
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj i tutaj), Liga Mistrzów hokeistów
(więcej tutaj), biathlon letni - Martin Fourcade Nordic Festival
(więcej tutaj) oraz e-sport - Rainbow Six Siege - Rainbow 6 Polish Masters
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
4 września (sobota)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00
mistrzostwa Europy siatkarzy: Hiszpania - Turcja, Polsat Sport News
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30
mistrzostwa Europy siatkarzy: Czarnogóra - Bułgaria, Polsat Sport Extra
8:30
mistrzostwa Europy siatkarzy: Holandia - Macedonia Północna, Polsat Sport News
10:00 boks tajski: „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight
10:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
10:15
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Spielbergu: kwalifikacje, Eleven Sports 2
10:35
Formuła 3, Grand Prix Holandii: 1. wyścig, Polsat Sport News
10:50
KSW48, Polsat Sport Fight
11:00
mistrzostwa Europy siatkarzy: Czechy - Słowenia, Polsat Sport Extra
11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
11:30
Liga Mistrzów hokeistów: KAC Klagenfurt - Rouen Dragons, Polsat Sport News
11:30
Formuła 1, Grand Prix Holandii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa, Polsat Sport
13:00
e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games
13:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
13:25
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Spielbergu, Eleven Sports 2
13:30
biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg sprinterski - kwalifikacje, Polsat Sport Extra
14:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
14:00
Formuła 1, Grand Prix Holandii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
14:30
biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra
14:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Finlandia - Kazachstan, Polsat Sport News
14:55
Liga Mistrzów hokeistów: HC Oceláři Trzyniec - Leksands IF, Polsat Sport Fight
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:20
biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
16:15
biathlon letni, Martin Fourcade Nordic Festival: bieg sprinterski - finał, Polsat Sport Extra
16:50
mistrzostwa Europy siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra
16:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
17:00 Formuła 1: „ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
mistrzostwa Europy siatkarzy: Belgia - Grecja, Polsat Sport
17:20 Energa Basket Liga: GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport News
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Irlandia - Azerbejdżan, Polsat Sport Premium 1
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Cypr - Rosja, Polsat Sport Premium 2
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Serbia - Luksemburg, Polsat Box Go
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Łotwa - Norwegia, Polsat Box Go
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Słowenia - Malta, Polsat Box Go
18:35
mecz towarzyski piłkarzy: Katar - Portugalia, Polsat Box Go
18:50 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Polsat Doku
19:00
mistrzostwa Europy siatkarek: finał, Polsat Sport Extra
19:30 (Polsat Sport) i 20:00 (TVP2)
mistrzostwa Europy siatkarzy: Polska - Serbia, Polsat Sport i TVP2
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:30
Formuła 3, Grand Prix Holandii: 2. wyścig, Polsat Sport News
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Ukraina - Francja, Polsat Sport Premium 1
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Holandia - Czarnogóra, Polsat Sport Premium 2
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Słowacja - Chorwacja, Polsat Sport Premium 3
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szkocja - Mołdawia, Polsat Sport Premium 4
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Izrael - Austria, Polsat Sport Premium 5
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Gibraltar - Turcja, Polsat Box Go
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Wyspy Owcze - Dania, Polsat Box Go
20:35
mecz towarzyski piłkarzy: Bośnia i Hercegowina - Kuwejt, Polsat Box Go
22:00
UFC Fight Night, Polsat Sport News
23:00
mistrzostwa Europy siatkarzy: Białoruś - Czechy, Polsat Sport Extra
23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
Noc z 4 na 5 września (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
mistrzostwa Europy siatkarzy: Słowacja - Estonia, Polsat Sport News
1:00
e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games
2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30
KSW54, Polsat Sport
3:00
mistrzostwa Europy siatkarzy: Chorwacja - Łotwa, Polsat Sport News
4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5 września (niedziela)
6:00
mistrzostwa Europy siatkarzy: Holandia - Rosja, Polsat Sport News
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30
mistrzostwa Europy siatkarzy: Czarnogóra - Słowenia, Polsat Sport Extra
10:00 Formuła 1: „ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
10:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
10:15
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Spielbergu: kwalifikacje, Eleven Sports 2
10:30
mistrzostwa Europy siatkarzy: Finlandia - Hiszpania, Polsat Sport Extra
10:40
Formuła 3, Grand Prix Holandii: 3. wyścig, Polsat Sport News
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport
12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
12:50
mistrzostwa Europy siatkarzy: Macedonia Północna - Turcja, Polsat Sport Extra
13:00
e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games
13:00
Formuła 1, Grand Prix Holandii: parada kierowców, Eleven Sports 1
13:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
13:15 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat
13:25
Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Spielbergu, Eleven Sports 2
14:00
Formuła 1, Grand Prix Holandii: wyścig, Eleven Sports 1
14:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Białoruś - Walia, Polsat Sport
14:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szwecja - Uzbekistan, Polsat Box Go
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:00 „The best of 2020/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
15:00
Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn, Eleven Sports 2
15:50
mistrzostwa Europy siatkarzy: Czechy - Bułgaria, Polsat Sport Extra
16:00
PGE Ekstraliga, półfinał: Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski - Motor Lublin, Eleven Sports 3
16:20 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport News
16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:50 lekkoatletyka: „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
17:20
mistrzostwa Europy siatkarzy: Portugalia - Ukraina, Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
Liga Mistrzów hokeistów: JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Red Bull Salzburg, Polsat Sport News
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Anglia - Andora, Polsat Sport Extra
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Albania - Węgry, Polsat Sport Premium 2
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Islandia - Macedonia Północna, Polsat Sport Box Go
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Bułgaria - Litwa, Polsat Sport Box Go
17:50
mecze towarzyski piłkarzy: Estonia - Irlandia Północna, Polsat Box Go
18:00
Fortuna 1. Liga: OKS Odra Opole - Widzew Łódź, Polsat Box Go
18:15
KSW47, Polsat Sport Fight
18:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
19:00 (Polsat Sport Premium 1),19:20 (TVP Sport) i 20:05 (TVP2)
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: San Marino - Polska, Polsat Sport Premium 1, TVP Sport i TVP2
komentują: Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan (w Polsacie Sport Premium 1) oraz Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow (w TVP2)
19:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:30 (Polsat Sport) i 20:10 (TVP Sport)
mistrzostwa Europy siatkarzy: Polska - Grecja, Polsat Sport i TVP Sport
20:15
Liga Mistrzów hokeistów: EC KAC - Rungsted Seier Capital, Polsat Sport Fight
20:20
Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Belgia - Czechy, Polsat Sport News
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Niemcy - Armenia, Polsat Sport Premium 2
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Hiszpania - Gruzja, Polsat Sport Premium 3
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szwajcaria - Włochy, Polsat Sport Premium 4
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Kosowo - Grecja, Polsat Box Go
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Rumunia - Liechtenstein, Polsat Box Go
23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
23:30
mistrzostwa Europy siatkarzy: Rosja - Finlandia, Polsat Sport News
Noc z 5 na 6 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games
2:00
mistrzostwa Europy siatkarzy: Włochy - Czarnogóra, Polsat Sport Extra
4:00
KSW42, Polsat Sport Extra
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.