dodano: 2021-09-03 20:03
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn: Serbia – Polska. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: UD Almeria – Malaga CF
Komentarz: Michał Kornacki Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
15:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica Eleven Sports 2
10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring: Kwalifikacje 1
Komentarz: Marcin Grzywacz
13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring: Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz , Michał Fiałkowski Eurosport 1
13:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Madrid Challenge: Etap3
Komentarz: Stanisław Brzósko
15:15 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 20
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
17:45 Tenis: US Open: 3. runda
19:00 Tenis: US Open: 3. runda
21:00 Tenis: US Open: Anett Kontaveit – Iga Świątek
23:00 Tenis: US Open: 3. runda
01:00 (so/nd) Tenis: US Open: 3. runda
03:00 (so/nd) Tenis: US Open: 3. runda Eurosport 2
12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, La Seu: Zawody
13:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours: Wyścig 1
16:50 Tenis: US Open: 3. runda
19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: 1. runda
21:00 Tenis: US Open: 3. runda
23:00 Tenis: US Open: 3. runda
01:00 (so/nd) Tenis: US Open: 3. runda
03:00 (so/nd) Tenis: US Open: 3. runda Fightklub
18:00 Sporty walki: Eagle Fighting Championship 40 Vladimir Daineko – Anthony Hamilton
Komentarz: Jacek Adamczyk Golf Channel
14:00 Golf: European Tour, Rzym: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
21:00 Golf: PGA Tour, Atlanta: 3. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
17:45 Żużel: Mecz Narodów: Zawody
nSport+
16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Michał Mitrut, Dawid Stachyra
21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: UD Almeria – Malaga CF
Komentarz: Michał Kornacki Cyfrowy Polsat PPV
20:00 Sporty walki: KSW 63: Roberto Soltić – Patrik Kincl
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski Polsat Sport Premium 1
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Irlandia – Azerbejdżan
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Ukraina – Francja Polsat Sport Premium 2
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Cypr – Rosja
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Holandia – Czarnogóra Polsat Sport Premium 3
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Słowacja – Chorwacja
Polsat Sport Premium 4
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Szkocja – Mołdawia
Polsat Sport Premium 5
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Izrael – Austria
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Belgia – Grecja
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Serbia – Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga Polsat Sport Extra
13:30 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival: Bieg sprinterski - kwalifikacje
14:30 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival: Bieg ze startu wspólnego kobiet
15:20 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
16:15 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival: Bieg sprinterski - finał
17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Mecz o 3. miejsce
20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Finał Polsat Sport Fight
15:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: HC Oceláři Trzyniec – Leksands IF
Polsat Sport News
10:35 Formuła 3: Grand Prix Holandii: Wyścig
15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Finlandia – Kazachstan
TVP 2
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Serbia – Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas TVP Sport
08:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka;
Kajakarstwo;
Tenis na wózkach;
Koszykówka na wózkach;
Siatkówka na siedząco
10:40 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka;
Kajakarstwo;
Tenis na wózkach;
Koszykówka na wózkach;
Siatkówka na siedząco
13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk: Konkurs indywidualny
18:00 Futsal: Mecz towarzyski: Polska – Brazylia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski