reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

Sport w polskiej TV 4.09.2021

dodano: 2021-09-03 20:03
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn: Serbia – Polska. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Almeria – Malaga CF
Komentarz: Michał Kornacki
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii: 
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

15:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii: 
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Marcin Grzywacz 

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring:
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz , Michał Fiałkowski
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Madrid Challenge:
Etap3
Komentarz: Stanisław Brzósko

14:00 Kolarstwo szosowe: Benelux Tour:
Etap 6
Komentarz: Igor Błachut, Mariusz Czykier

15:15 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 20
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski 

17:45 Tenis: US Open: 
3. runda 

19:00 Tenis: US Open: 
3. runda 

21:00 Tenis: US Open: 
Anett Kontaveit – Iga Świątek 

23:00 Tenis: US Open: 
3. runda 

01:00 (so/nd) Tenis: US Open: 
3. runda 

03:00 (so/nd) Tenis: US Open: 
3. runda 
 
Eurosport 2

12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, La Seu:
Zawody 

13:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours:
Wyścig 1

16:50 Tenis: US Open: 
3. runda 

19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
1. runda

21:00 Tenis: US Open: 
3. runda 

23:00 Tenis: US Open: 
3. runda 

01:00 (so/nd) Tenis: US Open: 
3. runda 

03:00 (so/nd) Tenis: US Open: 
3. runda 
 
Fightklub

18:00 Sporty walki: Eagle Fighting Championship 40
Vladimir Daineko – Anthony Hamilton
Komentarz: Jacek Adamczyk
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Rzym:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Atlanta:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

17:45 Żużel: Mecz Narodów:
Zawody

 
nSport+

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Michał Mitrut, Dawid Stachyra 

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Almeria – Malaga CF
Komentarz: Michał Kornacki
 
Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: KSW 63: 
Roberto Soltić – Patrik Kincl
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Irlandia – Azerbejdżan

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Ukraina – Francja
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Cypr – Rosja

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Holandia – Czarnogóra
 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Słowacja – Chorwacja


 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Szkocja – Mołdawia


 
Polsat Sport Premium 5

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Izrael – Austria


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Belgia – Grecja

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Serbia – Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
 
Polsat Sport Extra

13:30 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival:
Bieg sprinterski - kwalifikacje

14:30 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

15:20 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

16:15 Biatlon letni: Martin Fourcade Nordic Festival:
Bieg sprinterski - finał
    
17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał
 
Polsat Sport Fight

15:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
HC Oceláři Trzyniec – Leksands IF


 
Polsat Sport News

10:35 Formuła 3: Grand Prix Holandii:
Wyścig

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Finlandia – Kazachstan

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
GTK Gliwice – MKS Dąbrowa Górnicza

22:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Derek Brunson – Darren Till
 
Super Polsat

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał
 
Sportklub

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Darlington:
Wyścig

 
TVP 2

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Serbia – Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

08:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Lekkoatletyka; 
Kajakarstwo; 
Tenis na wózkach; 
Koszykówka na wózkach; 
Siatkówka na siedząco


10:40 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Lekkoatletyka; 
Kajakarstwo; 
Tenis na wózkach; 
Koszykówka na wózkach; 
Siatkówka na siedząco


13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk:
Konkurs indywidualny

18:00 Futsal: Mecz towarzyski: 
Polska – Brazylia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski 

20:00 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 7:
Bartosz Gołębiewski – Rafał Jackiewicz

22:20 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 7:
Bartosz Gołębiewski – Rafał Jackiewicz
  
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: 
SC Sand – Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Juza

14:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Everton FC – Manchester City

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Werder Brema
Komentarz: Adam Drygalski

16:30 Wyścigi samochodowe: W Series, Grand Prix Holandii:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow

17:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AS Roma – SSC Napoli

22:00 Wyścigi motocyklowe: Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship, Pala,:
Fox Raceway National


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...