reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzieci na tropie prawdy” w Polsacie i TV4

dodano: 2021-09-03 14:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Ministerstwo Zdrowia „Planuję długie życie” W sobotę, 4 września br. o godz. 10:00 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanale TV4, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Dzieci na tropie prawdy”. Audycja wyprodukowana została we współpracy z Ministerstwem Zdrowia. Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana jest w ramach „Narodowej strategii onkologicznej na lata 2020-2030”, finansowana ze środków ministra zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia „Planuję długie życie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Dzieci na tropie prawdy” to program edukacyjny, w którym dzieci wcielają się w role prezenterów oraz reporterów, żeby dowiedzieć się, jakie kwestie mają wpływ na zdrowy styl życia. Ekipa dzieciaków zgłębiać będzie tajemnice profilaktyki zdrowia - tak u dorosłych jak i u dzieci. W każdym odcinku gośćmi programu „Dzieci na tropie prawdy” będą eksperci.

W każdym odcinku widzowie poznają informacje o tym, że właściwa dieta czy aktywność ruchowa mają wpływ nie tylko na nasze zdrowie fizyczne, ale także na samopoczucie i psychikę. W związku z tym ekipa programu będzie rozmawiać z ekspertami: trenerem personalnym, stomatologiem, dietetykiem, fizjoterapeutą, kucharzem, cukiernikiem czy ogrodnikiem. - Wszystko po to, aby jak najlepiej pokazać widzom, że zdrowy styl życia może być fajny, przyjemny i bez wyrzeczeń. W zamian otrzymujemy lepszą odporność, wigor, więcej energii i radość z życia - zapowiada nadawca.

Audycja wyprodukowana została we współpracy z Ministerstwem Zdrowia. Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana jest w ramach „Narodowej strategii onkologicznej na lata 2020-2030”, finansowana ze środków ministra zdrowia.

„Dzieci na tropie prawdy” - emisja w soboty (od 4 września 2021 roku) o godz. 10:00 w telewizji Polsat. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...