Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z eliminacji Mistrzostw Świata: San Marino – Polska. Transmisje live z Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w Polsacie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
15:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica Eleven Sports 2
10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring: Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz
13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring: Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski
16:00 Żużel: PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki Eurosport 1
10:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk: Konkurs indywidualny
17:50 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: Etap 21
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
21:00 Tenis: US Open: 4. runda
23:00 Tenis: US Open: 4. runda
01:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 4. runda
03:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 4. runda Eurosport 2
12:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours: Wyścig 2
13:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours: Wyścig 2
16:50 Tenis: US Open: 4. runda
19:00 Tenis: US Open: 4. runda
21:00 Tenis: US Open: 4. runda
23:00 Tenis: US Open: 4. runda
01:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 4. runda
03:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 4. runda Fightklub
19:15 Sporty walki: Enfusion Talents 85: David Dvoracek – Soufiane El Ballouti
Golf Channel
14:00 Golf: European Tour, Rzym: Finał
Komentarz: Jacek Person
18:00 Golf: PGA Tour, Atlanta: Finał
Komentarz: Jacek Person Motowizja
12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Trans MF Landshut Devils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
00:00 (nd/pn) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Darlington: Wyścig nSport+
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński Polsat Sport Premium 1
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: San Marino – Polska
Polsat Sport Premium 2
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Albania – Węgry
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Niemcy – Armenia Polsat Sport Premium 3
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Hiszpania – Gruzja
Polsat Sport Premium 4
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Szwajcaria – Włochy
15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Białoruś – Walia
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Portugalia – Ukraina
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Grecja – Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga Polsat Sport Extra
13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Macedonia Północna – Turcja
16:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Czechy – Bułgaria
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Anglia – Andora
20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław Polsat Sport Fight
20:15 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: EC KAC – Rungsted Seier Capital
Polsat Sport News
10:45 Formuła 3: Grand Prix Holandii: Wyścig 3
17:30 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: JKH GKS Jastrzębie – Red Bull Salzburg
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: Belgia – Czechy Sportklub
16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: Finał TVP 2
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: San Marino – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow TVP Sport
07:40 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka - maraton;
Koszykówka na wózkach;
Siatkówka na siedząco
10:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk: Konkurs indywidualny
13:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020: Ceremonia zamknięcia
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Grecja – Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas Viaplay
12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: Arsenal FC – Chelsea FC
Komentarz: Adam Drygalski
12:30 Triathlon: Super League Triathlon, Londyn: Zawody