reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-18 - 2021-09-19

Sport w polskiej TV 5.09.2021

dodano: 2021-09-04 19:34 | aktualizacja: 2021-09-04 20:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z eliminacji Mistrzostw Świata: San Marino – Polska. Transmisje live z Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
Parada kierowców

15:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Red Bull Ring:
Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
Eurosport 1

10:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk:
Konkurs indywidualny

12:10 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Holandia:
Wyścig

14:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Madrid Challenge:
Etap 4
Komentarz: Stanisław Brzósko

15:30 Kolarstwo szosowe: Benelux Tour:
Etap 7
Komentarz: Igor Błachut, Mariusz Czykier

17:50 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 21
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski 

21:00 Tenis: US Open: 
4. runda

23:00 Tenis: US Open: 
4. runda

01:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 
4. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 
4. runda
 
Eurosport 2

12:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours:
Wyścig 2

13:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours:
Wyścig 2

16:50 Tenis: US Open: 
4. runda

19:00 Tenis: US Open: 
4. runda

21:00 Tenis: US Open: 
4. runda

23:00 Tenis: US Open: 
4. runda

01:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 
4. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: US Open: 
4. runda
 
Fightklub

19:15 Sporty walki: Enfusion Talents 85:
David Dvoracek – Soufiane El Ballouti

 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Rzym: 
Finał
Komentarz: Jacek Person 

18:00 Golf: PGA Tour, Atlanta: 
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Trans MF Landshut Devils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

00:00 (nd/pn) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Darlington:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski 

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
San Marino – Polska


 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Albania – Węgry

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Niemcy – Armenia
 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Hiszpania – Gruzja


 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Szwajcaria – Włochy


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
ŁKS Łódź – Apklan Resovia Rzeszów

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Białoruś – Walia

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Portugalia – Ukraina

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Grecja – Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
 
Polsat Sport Extra

13:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Macedonia Północna – Turcja

16:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Czechy – Bułgaria

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Anglia – Andora

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław
 
Polsat Sport Fight

20:15 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
EC KAC – Rungsted Seier Capital


 
Polsat Sport News

10:45 Formuła 3: Grand Prix Holandii:
Wyścig 3

17:30 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
JKH GKS Jastrzębie – Red Bull Salzburg

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Belgia – Czechy
 
Sportklub

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA:
Finał
 
TVP 2

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
San Marino – Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
TVP Sport

07:40 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Lekkoatletyka - maraton; 
Koszykówka na wózkach; 
Siatkówka na siedząco


10:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk:
Konkurs indywidualny

13:00 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020:
Ceremonia zamknięcia

16:35 Lekkoatletyka: LOTTO Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej:
Zawody

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Grecja – Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Arsenal FC – Chelsea FC 
Komentarz: Adam Drygalski

12:30 Triathlon: Super League Triathlon, Londyn: 
Zawody

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Rwanda – Kenia 

17:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AC Fiorentina – Juventus FC

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Togo – Namibia

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Gabon – Egipt 
Komentarz: Mateusz Juza


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...