reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Troje pod przykrywką” w TV4

dodano: 2021-09-04 13:30 | aktualizacja: 2021-09-04 22:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Troje pod przykrywką” W niedzielę, 5 września br. o godz. 20:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek polskiego serialu „Troje pod przykrywką”, nawiązujący do produkcji „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którą mogą obecnie oglądać widzowie stacji TV4 i TV6. Za produkcję obu seriali odpowiada ATM Grupa. W nowym serialu wystąpią Dagmara Bąk, Barbara Jonak, Mirosław Kropielnicki, Dominik Rybiałek, Jędrzej Taranek i Piotr Miazga.

TV4 TV 4 Czwórka „Troje pod przykrywką”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Troje pod przykrywką” zadebiutuje na antenie Czwórki w niedzielę, 5 września br. Premierowe odcinki nowej produkcji będzie można oglądać w niedziele o godzinie 20:00.

„Troje pod przykrywką” to komedia akcji o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych. Historia rozpoczyna się, gdy dwaj śmieciarze, Marek (w tej roli Jędrzej Taranek) i Stanisław (Piotr Miazga) Gawlikowie, przez przypadek trafiają do Agencji Bezpieczeństwa, gdzie poznają oficer operacyjną Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk), z którą przyjdzie im przeprowadzić wiele brawurowych i szalonych misji. Działając pod przykrywką, bohaterowie będą musieli się sprawdzić we wcielaniach, o jakich im się nie śniło - od biskupa czy golfisty po chemika mafii, członka gangu motocyklowego i handlarza bronią, od farmerów i pszczelarzy po bawarskich śpiewaków ludowych.

W rolach tytułowych wystąpią Dagmara Bąk („Wataha”), Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”) i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”). Obok nich widzowie zobaczą m.in. Barbarę Jonak („Król”), Mirosława Kropielnickiego („Znaki”) i Dominika Rybiałka („Galeria”).

Reżyserem i producentem „Trojga pod przykrywką” jest Jakub Miszczak, a za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa (więcej tutaj). Serial nawiązuje do produkcji „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, którą mogą obecnie oglądać widzowie stacji TV4 i TV6 (więcej tutaj).
 
Jędrzej Taranek, Dagmara Bąk i Piotr Miazga w serialu „Troje pod przykrywką”, foto: Cyfrowy Polsat
Jędrzej Taranek, Dagmara Bąk i Piotr Miazga w serialu „Troje pod przykrywką”, foto: Cyfrowy Polsat
Jędrzej Taranek, Dagmara Bąk i Piotr Miazga oraz śmieciarka MAN i radiowóz Kia w serialu „Troje pod przykrywką”, foto: Cyfrowy Polsat
Jędrzej Taranek, Dagmara Bąk i Piotr Miazga oraz śmieciarka MAN i radiowóz Kia w serialu „Troje pod przykrywką”, foto: Cyfrowy Polsat


„Troje pod przykrywką” - emisja w niedziele (od 5 września 2021 roku) o godz. 20:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...