reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5 nowych kanałów w Telekarta

dodano: 2021-09-05 10:36
autor: RO | źródło: telekarta.tv

Telekarta Od 13 września 2021 r. pakiet Master rosyjskiej platformy Telekarta rozszerzy się o 5 kanałów telewizyjnych. Tego dnia operator dołączy Gagsnetwork, Zal suda, Zoopark, Evrokino i Timeless Dizi Channel. Telekarta jest usługą DTH, która nadaje w europejskiej Rosji z satelitów Horizons 2/Intelsat 15 (85,2°E) i we wschodniej Rosji z Express AM5 (140°E).

telekarta.tv
Telekarta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gagsnetwork określa się jako pierwszy na świecie kanał telewizyjny bez humoru dialogowego, który da się oglądać bez dźwięku i tłumaczenia. Widzowie oglądają najlepsze programy humorystyczne z gatunku „Ukrytej kamery” oraz bezdialogowe klasyki rosyjskiego humoru „Derenia durakow” (Wieś głupców) oraz światowej klasy programy „Goło i wesoło” i komików kina niemego Charliego Chaplina i Bustera Kreatona.

Zal suda to pierwszy i jedyny w Rosji kanał telewizyjny o tematyce sądowej, skierowany do fanów sądowych batalii. Kanał emituje dobrze znane krajowe projekty, pokazujące pracę sądów. Widz może się dowiedzieć, jak bogate jest ludzkie życie w różne zwroty akcji.

Zoopark koncentruje się na florze i faunie naszej planety. Wszystko, co najciekawsze ze świata zwierząt bezpośrednio na ekranie.

Evrokino to najlepsze filmy, które powstały w Europie podczas istnienia kina. To pierwszy kanał rosyjski z europejską kinematografią. W programie tematyczne pokazy poświęcone festiwalom i wydarzeniom filmowym w Europie.

Timeless Dizi Channel to pierwszy międzynarodowy kanał telewizyjny, który pokazuje najnowsze i popularne tureckie seriale melodramatyczne. Biblioteka zawiera wysokobudżetowe premiery, które uzyskały międzynarodowe nagrody filmowe. W ofercie „Analar ve Anneler”, „Al Yazmalım”, „Karadayı”, „Kurt Seyit ve Şura” oraz inne serialowe hity z Turcji.

W pakiecie Master jest dostępnych ponad 145 kanałów w cenie 1500 rubli rocznie. Do wyboru filmowe, dziecięce, sportowe i muzyczne. Pakiet dla osób szukających optymalnej ilości treści w przystępnej cenie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...