reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tom i Jerry Show” w telewizji Boomerang

dodano: 2021-09-06 01:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Tom i Jerry Show” Od poniedziałku, 6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role. Kreskówka wciąż ma w sobie to, co widzowie znają najlepiej: rozbrajający humor, zabawne gonitwy, fuszerki kota i spryt myszki. Emisja odcinków serialu „Tom i Jerry Show” („The Tom and Jerry Show”) odbywać się będzie od poniedziałku, 6 września br. o godz. 16:00, a emisja filmów pełnometrażowych („Tom i Jerry: Jak uratować smoka” i „Tom i Jerry i Sherlock Holmes”) weekendy od 11 września br. o godz. 16:00.

Boomerang „Tom i Jerry Show”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biuro detektywa? Elegancka restauracja? Wielkie miasto? Każde miejsce jest równie dobre do nieposkromionej zabawy. Kiedy Tom i Jerry wpadają w pościg, wszyscy wokół uczestniczą w ich harcach. Tym razem bohaterowie będą psocić w różnych niespodziewanych lokalizacjach.

We wrześniowych odcinkach serialu „Tom i Jerry Show” (emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00) jego bohaterowie zostaną detektywami z prawdziwego zdarzenia. Do ich miejscowości zawita Yeti, a wszystko to przez nieuważność Toma. Tylko Jerry może pomóc mu w wytropieniu i powstrzymaniu Yeti. Bohaterscy śledczy staną na drodze innemu złośliwemu kotu i niecnej wiewiórce, którzy zajmują się kradzieżami. Nuda? Tom i Jerry nie znają tego słowa.

W weekendy o godzinie 16:00 odbędą się również seanse filmów pełnometrażowych. Stacja wyemituje m.in. „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”, gdzie postaci znajdą tajemnicze jajo, z którego wykluwa się mały smok, stając twarzą w twarz z jego mamą. Po raz kolejny też wcielą się w rolę detektywów w filmie „Tom i Jerry i Sherlock Holmes”. Razem spróbują rozwiązać zagadkę znikającej biżuterii (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...