reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Tom i Jerry Show” w telewizji Boomerang

dodano: 2021-09-06 01:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Tom i Jerry Show” Od poniedziałku, 6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role. Kreskówka wciąż ma w sobie to, co widzowie znają najlepiej: rozbrajający humor, zabawne gonitwy, fuszerki kota i spryt myszki. Emisja odcinków serialu „Tom i Jerry Show” („The Tom and Jerry Show”) odbywać się będzie od poniedziałku, 6 września br. o godz. 16:00, a emisja filmów pełnometrażowych („Tom i Jerry: Jak uratować smoka” i „Tom i Jerry i Sherlock Holmes”) weekendy od 11 września br. o godz. 16:00.

Boomerang „Tom i Jerry Show”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biuro detektywa? Elegancka restauracja? Wielkie miasto? Każde miejsce jest równie dobre do nieposkromionej zabawy. Kiedy Tom i Jerry wpadają w pościg, wszyscy wokół uczestniczą w ich harcach. Tym razem bohaterowie będą psocić w różnych niespodziewanych lokalizacjach.

We wrześniowych odcinkach serialu „Tom i Jerry Show” (emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00) jego bohaterowie zostaną detektywami z prawdziwego zdarzenia. Do ich miejscowości zawita Yeti, a wszystko to przez nieuważność Toma. Tylko Jerry może pomóc mu w wytropieniu i powstrzymaniu Yeti. Bohaterscy śledczy staną na drodze innemu złośliwemu kotu i niecnej wiewiórce, którzy zajmują się kradzieżami. Nuda? Tom i Jerry nie znają tego słowa.

W weekendy o godzinie 16:00 odbędą się również seanse filmów pełnometrażowych. Stacja wyemituje m.in. „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”, gdzie postaci znajdą tajemnicze jajo, z którego wykluwa się mały smok, stając twarzą w twarz z jego mamą. Po raz kolejny też wcielą się w rolę detektywów w filmie „Tom i Jerry i Sherlock Holmes”. Razem spróbują rozwiązać zagadkę znikającej biżuterii (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...