reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usterka” 17 w TTV i ITVN Extra

dodano: 2021-09-06 02:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Usterka” W poniedziałek. 6 września br. o godz. 18:05 w kanale TTV, a w kolejnych dniach w stacji ITVN Extra (TVN International Extra), wyemitowany zostanie 1. odcinek 17. sezonu (licząc z emitowanymi w TVN, a 14. seria tylko w TTV) programu „Usterka”. Gospodarzem będzie Dominik Strzelec. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN Turbo i ITVN Extra (TVN International Extra). Program dostępny jest również w serwisie VOD Player.

TTV „Usterka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu na antenie TTV szykuje się podwójny powrót. Po krótkiej przerwie wraz z najnowszym sezonem „Usterki” powraca Dominik Strzelec. Program sprawdzający rzetelność fachowców zajmujących się domowymi naprawami właśnie doczekał się kontynuacji, premierowe odcinki emitowane będą od 6 września br. - od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:05 (więcej tutaj).  

Jak zapewnia nadawca, ten program to niezbędnik dla wszystkich zainteresowanych remontami, a szczególnie fachowcami, których kulisy pracy - z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru - czasami warto podglądać. W programie do aranżowanych awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch. Obserwowani fachowcy naprawiają tytułowe „usterki” na wiele różnych sposobów i w szerokim przedziale cenowym, nie zawsze sumiennie, choć zdarzają się też tacy, którzy wykonują zlecenie bez zarzutu. Wszystkiemu przyglądają się prowadzący program, w tej roli między innymi powracający na antenę TTV, Dominik Strzelec. Jedno jest pewne - profesjonaliści nie mają się czego obawiać (więcej tutaj).

Seria licząca 30 odcinków zadebiutuje na antenie TTV w poniedziałek, 6 września br., premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:05. Wcześniej, to jest w niedziele, 22 i 29 sierpnia br. stacja TTV wyemitowała zapowiedź sezonu. Program dostępny również będzie w serwisie VOD Player (więcej tutaj).
 
Dominik Strzelec w programie „Usterka”, foto: Kriz Barvsson/TVN Discovery
Dominik Strzelec w programie „Usterka”, foto: Kriz Barvsson/TVN Discovery


„Usterka” - sezon 17., emisja od poniedziałku do czwartku (od 6 września 2021 roku) o godz. 18:05 w TTV. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN Extra (TVN International Extra), a wcześniejsze sezony widzowie kanałów TVN Turbo i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...