reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Va banque” 10 w kanale TVP2

dodano: 2021-09-06 05:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Va banque” W poniedziałek, 6 września br. o godz. 18:20 w kanale TVP2 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 10. sezonu teleturnieju „Va banque”, którego producentem jest Astro. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP Rozrywka. Gospodarzem widowiska jest Przemysław Babiarz. Program oparty jest na amerykańskim formacie „Jeopardy!”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Va banque”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To kolejny sezon teleturnieju z udziałem trojga zawodników, których zadaniem jest sformułowanie prawidłowych pytań w powiązaniu z prezentowanymi hasłami. W roli gospodarza programu aktor, dziennikarz, komentator sportowy, konferansjer i mistrz mowy polskiej - Przemysław Babiarz.

Uczestnicy odpowiadają na odkrywane hasła pytaniami. Każdy odcinek teleturnieju składa się z trzech rund. Uczestnicy wybierają hasła spośród 6 kategorii, w każdej po 5 pytań, ułożonych od najłatwiejszego do najtrudniejszego. W finale uczestnicy dostają to samo, jedno zagadnienie. Wygraną pieniężną zabiera ze sobą tylko zwycięzca odcinka (więcej tutaj).

„Va banque” - sezon 10., emisja od poniedziałku do piątku (od 6 września 2021 roku) o godz. 18:20 w TVP2. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...