reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-17 - 2022-01-18

Eurosport z transmisjami Australian Open co najmniej do 2031

dodano: 2021-09-07 10:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery/satkurier.pl

Australian Open Eurosport w Polsce nadal będzie pokazywać na swoich antenach wielkoszlemowy turniej Australian Open. Discovery Sports i Tennis Australia zawarły nową, wieloletnią umowę, przedłużając wyłączne prawa nadawcy do Australian Open aż do 2031 roku. Porozumienie obejmuje pełne prawa telewizyjne i digitalowe na wszystkich europejskich rynkach Discovery.

Eurosport
Australian Open Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na mocy 10-letniej umowy Discovery będzie transmitować Australian Open na kanałach otwartych, płatnych oraz na swoich platformach cyfrowych, takich jak discovery+, czy - w Polsce - Player. Współpraca z Tennis Australia wykroczy poza sport i obejmie również produkcje lifestylowe i rozrywkowe, które przybliżą milionom widzów w całej Europie jeden z najważniejszych turniejów tenisowych roku.
 
Mats Wilander i Barbara Schett, fot. Antoine Couvercelle

Eurosport pozyskał także wyłączne prawa do turniejów poprzedzających Australian Open, w tym turnieju ATP w Adelajdzie, który jest jednym z ostatnich sprawdzianów przed występami w Melbourne.
 

– Jesteśmy zachwyceni pogłębieniem naszego partnerstwa z Tennis Australia wokół jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie tenisa. Mamy ogromne doświadczenie w pokazywaniu tenisa na najwyższym poziomie wielomilionowej widowni, która może wybrać sobie platformę, na której śledzi wszystko, co najistotniejsze w Wielkim Szlemie. Dzięki długoletniej umowie na prawa do Australian Open możemy wynieść relacje na jeszcze wyższy poziom, wykorzystując zasięg i potencjał marki, kanałów i platform Discovery, w tym Eurosportu i serwisu discovery+. Będziemy pracować z Tennis Australia nad dotarciem do nowych widzów i opowiadaniem im pasjonujących historii. Wszystko po to, aby turniej się rozwijał – powiedział Andrew Georgiou, President of Sports, Discovery.

– Przez ponad 25 lat Eurosport pokazywał Australian Open w Europie i jesteśmy bardzo szczęśliwi z przedłużenia partnerstwa mającego tak piękną historię. Nie możemy się doczekać innowacyjnych relacji w kanałach otwartych i płatnych oraz platformach cyfrowych Eurosportu i Discovery, a także poznawania kolejnych historii z życia graczy – zarówno tego na korcie, jak i poza nim – przez cały rok – powiedział Craig Tiley, CEO, Tennis Australia, Tournament Director, Australian Open.

Tegoroczny turniej Australian Open odbył się w dniach 8-21 lutego. Następna edycja planowana jest na 17-30 stycznia 2022 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tenis


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...