reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Disneya w WP Pilot

dodano: 2021-09-07 11:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP

WP Pilot Disney Platforma WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Od września br. do serwisu dołączyły 3 nowe kanały adresowane do dzieci i całych rodzin - Disney Junior, Disney Channel oraz Disney XD. Kanały te są dostępne w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym i Rozszerzonym Maxi. Dla widzów dorosłych nadal dostępne będą kanały serialowo-filmowe Disneya, jak FOX i FOX Comedy, a także dokumentalno-przyrodnicze: National Geographic, Nat Geo People oraz National Geographic Wild.

Disney/Marvel
Disney Marvel WP Pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Kanały Disneya mają najlepsze na świecie i - co najważniejsze - bezpieczne treści dla dzieci. Ich obecność w WP Pilocie to zatem świetna wiadomość dla rodziców. W połączeniu z innymi kanałami dajemy teraz naprawdę najlepszą rodzinną ofertę wideo w polskim internecie. A to nie koniec tego, co planujemy – podkreśla Marcin Malicki, szef WP Pilota.

– Magia Disneya dotarła do WP Pilot. Niezmiernie się cieszę, że bogate portfolio kanałów operatora rozszerza się o kanały Disneya skierowane do dzieci. Zyskują przede wszystkim najmłodsi widzowie, bo otrzymają dostęp do najlepszych seriali Disneya, ale także rodzice, którzy mogą mieć pewność, że ich pociechy będą korzystały z bezpiecznej rozrywki, która przekazuje pozytywne wartości – dodaje Marlena Pasowski, Affiliate Distribution Director at Disney Central Europe.

Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci i ich rodzin, gdzie można oglądać popularne seriale, jak: „Miraculous: Biedrona i Czarny Kot”, „Znajdź mnie w Paryżu", „Raven na chacie” i inne. W Disney Channel nie brakuje również filmów. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za swoimi marzeniami i spędzania czasu z rodziną.

Disney Junior to mieszanka niebywałych opowieści! Tu fascynujący świat magii łączy się z edukacją i rozwojem. Disney Junior zachęca dzieci do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy. Pojawiają się tu znane i lubiane przez dzieci seriale, takie jak: „Klub przyjaciół Myszki Miki”, „Spidey i Super-kumple” czy „Pidżamersi”.

Disney XD jest kanałem skierowanym głównie do chłopców w wieku od 7-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.

WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w lipcu 2021 roku z WP Pilot korzystało 2 mln Polaków.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...