reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska poprowadzą „Farmę”

dodano: 2021-09-07 17:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Marcelina Zawadzka Ilona Krawczyńska fot. Kala Kiełbasińska Telewizja Polsat rozpoczyna zdjęcia do reality show „Farma”. Program poprowadzą Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. „Farma” to program, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Tym razem uczestnicy nie wyjadą na rajską wyspę, a zamieszkają na polskiej farmie z dala od cywilizacji.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, fot. Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka Ilona Krawczyńska fot. Kala Kiełbasińska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat zaprosił do programu „Farma” ludzi, którzy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i… Internetu! Towarzyszyć im będą - Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które poprowadzą nowy reality show Telewizji Polsat.

Z ponad tysiąca zgłoszeń do programu, które spłynęły z całego kraju w przeciągu kilku dni, wyłoniono kilkunastu uczestników. Każdy z nich jest pewny jednego - chce zamienić swoje dotychczasowe wygodne, miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury. Tylko czy wyobrażenia będą zgodne z tym co czeka ich na farmie? A sielankowy odpoczynek w duchu slow-life nie zamieni się w pełen niedogodności pobyt, na który nie będą gotowi?

Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Czyli powrót do korzeni i rolnicza codzienność! Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi zawiążą się niespodziewane sojusze, przyjaźnie a może nawet…miłość! Dlatego widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tys. zł!

W przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać „farmerów” w ich drodze do tytułu Super Farmera!

Emisja programu wiosną 2022 roku w Telewizji Polsat.

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...