reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska poprowadzą „Farmę”

dodano: 2021-09-07 17:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Marcelina Zawadzka Ilona Krawczyńska fot. Kala Kiełbasińska Telewizja Polsat rozpoczyna zdjęcia do reality show „Farma”. Program poprowadzą Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. „Farma” to program, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Tym razem uczestnicy nie wyjadą na rajską wyspę, a zamieszkają na polskiej farmie z dala od cywilizacji.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, fot. Kala Kiełbasińska
Marcelina Zawadzka Ilona Krawczyńska fot. Kala Kiełbasińska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat zaprosił do programu „Farma” ludzi, którzy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i wyruszą ku wielkiej przygodzie, zamieszkując w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i… Internetu! Towarzyszyć im będą - Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które poprowadzą nowy reality show Telewizji Polsat.

Z ponad tysiąca zgłoszeń do programu, które spłynęły z całego kraju w przeciągu kilku dni, wyłoniono kilkunastu uczestników. Każdy z nich jest pewny jednego - chce zamienić swoje dotychczasowe wygodne, miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury. Tylko czy wyobrażenia będą zgodne z tym co czeka ich na farmie? A sielankowy odpoczynek w duchu slow-life nie zamieni się w pełen niedogodności pobyt, na który nie będą gotowi?

Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Czyli powrót do korzeni i rolnicza codzienność! Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi zawiążą się niespodziewane sojusze, przyjaźnie a może nawet…miłość! Dlatego widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tys. zł!

W przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać „farmerów” w ich drodze do tytułu Super Farmera!

Emisja programu wiosną 2022 roku w Telewizji Polsat.

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...