reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dizi - startuje nowa platforma streamingowa

dodano: 2021-09-08 10:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPI International/satkurier.pl

Dizi SPI International uruchomił usługę Dizi, która za opłatą subskrypcyjną oferuje wybór tureckich seriali w modelu na życzenie oraz kanały na żywo. Usługa jest dostępna na całym świecie, w tym w Polsce, na stronie internetowej dizi.com, a także w formie aplikacji na urządzenia mobilne (iOS i Android) i telewizory smart (LG, Samsung). W naszym kraju cena za miesięczny dostęp do serwisu Dizi wynosi 4,99 zł. Przewidziano 7-dniowy okres próbny (konieczne jest podpięcie karty kredytowej).

Dizi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Globalna firma medialna SPI International przedstawia swoją nową usługę Dizi, która oferuje wybór uznanych przez krytyków tureckich seriali, a także najlepsze seriale, telenowele i opery mydlane z całego świata, w zależności od wymagań lokalnych rynków. Pod hasłem „Home of Good Stories”, Dizi łączy treści VOD z kanałami linearnymi. Usługa Dizi ma również na celu integrację z partnerami na całym świecie w postaci platform i operatorów.
 

- Uruchomienie usługi streamingowej Dizi oznacza ewolucję marki Dizi w kierunku w pełni zintegrowanego serwisu, który łączy w sobie treści linearne i na życzenie, aby zaoferować najlepsze seriale z Turcji i nie tylko, na wszystkich dostępnych ekranach na całym świecie - komentuje Berk Uziyel , CEO SPI International. - W ramach strategii makro SPI oferujemy dobre filmy obejmujące wszystkie gatunki pod jednym dachem za pośrednictwem „Home of Good Movies” FilmBox. Teraz wraz z naszą marką Dizi wprowadzamy „Home of Good Stories”, gdzie oprócz jednych z najbardziej poszukiwanych tureckich seriali widzowie mogą spodziewać się w przyszłości najwyższej jakości seriali z mocnymi fabułami z całego świata.

Przypomnijmy, iż pod koniec 2019 roku pojawiła się zapowiedź uruchomienia przez Kino Polska TV na polskim rynku stacji Timeless Drama Channel (TDC). Kanał miał rozpocząć nadawanie w styczniu 2020 roku, ale ostatecznie do dnia dzisiejszego pod tą nazwą nie wystartował. Za to na początku marca br. nadawca poinformował, że stacja pojawi się w Polsce pod marką Dizi i ruszy w czwartek, 1 kwietnia br., co też nastąpiło. Stacja Dizi jest obsługiwana przez Biuro Reklamy TVP. Jeśli chodzi o dostępność, mogą ją oglądać abonenci wybranych sieci kablowych, w tym UPC Polska.
 

Usługa Dizi opiera się na sukcesie Timeless Dizi Channel i zawiera około 400 godzin treści z katalogu uznanych przez krytyków seriali, takich jak „Miłość i brudne pieniądze”, „Imperium miłości” i „Braterska rozrywka”, z nowymi odcinkami dodawanymi co miesiąc. Usługa oferuje zlokalizowane interfejsy w językach angielskim, polskim i hiszpańskim oraz 13 opcji językowych, a z czasem dodamy ich więcej. Usługa Dizi pozwoli widzom zarówno oglądać kanał linearny, jak i odcinki na życzenie za pośrednictwem preferowanych urządzeń, w czasie wolnym

- powiedział Haymi Behar, Chief Marketing Officer SPI.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...