reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa edycja „Fortu Boyard” od 12 września w Viaplay

dodano: 2021-09-09 11:20 | aktualizacja: 2021-09-09 11:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: NENT Group

Fort Boyard Endemol Shine Polska fot. Maciej Zawada Nordic Entertainment Group (NENT Group) już 12 września br. wznowi emisję „Fortu Boyard”, niezwykle popularnego programu rozrywkowego dla całej rodziny. Nową edycję będzie można oglądać wyłącznie w platformie streamingowej Viaplay. W programie uczestniczyć będzie 48 znanych postaci polskiego show-biznesu, rywalizujących między sobą w różnorodnych konkurencjach prowadzonych w tytułowym forcie, znajdującym się na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Najnowsza polska edycja programu złożona jest z 8 odcinków, które będą miały swoją premierę na platformie Viaplay we wrześniu i październiku.

fot. Maciej Zawada
Fort Boyard Endemol Shine Polska fot. Maciej Zawada


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fort Boyard” to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, umiejscowiony jest w cieśninie Pertuis d'Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji.

Nowa edycja „Fortu Boyard” jest pierwszą polską produkcją Viaplay Originals w formacie ‘non-scripted’ (bez scenariusza).

W najnowszej odsłonie programu zaprezentowane zostaną zmagania wielu znanych i lubianych gwiazd, a pierwsze dwa odcinki będą miały swoją premierę na platformie Viaplay już w niedzielę, 12 września. Polscy widzowie będą mogli zobaczyć w nich rywalizację drużyn, w których skład wejdą – Marcelina Zawadzka, Ewelina Lisowska, Sławomir Zapała, Magdalena „Kajra” Kajrowicz, Michał Koterski, Wojciech Gola, Anna Skura, Rafał Maserak, Tomasz Ciachorowski, Laura Breszka, Bilguun Ariunbataara oraz Filip Lato. Uczestnicy każdego odcinka zostali podzieleni na dwa zespoły, które poddane zostały wymagającym próbom zręcznościowym i wytrzymałościowym, dodatkowo ich członkowie musieli rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek by zdobyć nagrodę. Zgodnie z zasadami programu zwycięska drużyna przekazała wygraną na wybrany cel charytatywny.
 
Fot. Maciej Zawada

Prowadzącymi nowej edycji „Fortu Boyard” są Elżbieta Romanowska, aktorka teatralna i filmowa oraz znany artysta kabaretowy i prezenter, Mariusz Kałamaga. Po raz pierwszy w polskiej edycji programu w postać przedstawiającą uczestnikom rozmaite zagadki wcieli się kobieta – mędrczynią jest prezenterka telewizyjna, Tamara Gonzalez Perea, natomiast do pokoju pełnego trudnych pytań zaprosi drag queen Papina McQueen.

Seria „Fort Boyard” emitowana w Polsce została wyprodukowana przez Endemol Shine Polska. Jest to jeden z czołowych producentów telewizyjnych w kraju. W portfolio firmy znajduje się szeroka gama produkcji, od filmów fabularnych i seriali telewizyjnych po programy typu talent show, reality oraz teleturnieje. Jest częścią międzynarodowej grupy medialnej Banijay.
 
Fot. Maciej Zawada


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...