reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Inspirujące kobiety” 2 w TVN i TVN Style

dodano: 2021-09-10 07:06 | aktualizacja: 2021-09-10 09:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN Style „Inspirujące kobiety” W niedzielę, 12 września br. o godz. 16:45 w kanale TVN Style, a w kolejnych dniach w telewizji TVN, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu programu „Inspirujące kobiety”. Jego gospodynią jest Dorota Wellman. Jak zapowiada nadawca, mają odwagę łamać stereotypy, iść pod prąd, swoim uporem zmieniać świat. Pochodzą z różnych zakątków Polski, pracują w różnych branżach, ale łączy je jedno - nie boją się wyzwań, mają misję i z wielkim zaangażowaniem robią coś dla innych. Mowa o „Inspirujących kobietach”, których sylwetki widzowie poznają w nowym sezonie programu Doroty Wellman. Program będzie również dostępny w serwisie VOD Player.

TVN Style „Inspirujące kobiety”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, dziennikarka po raz drugi przedstawi widzom historie wyjątkowych kobiet, które odważyły się pójść za marzeniami i konsekwentnie realizują wizję swojego życia. Ich postawa i siła mogą stanowić inspirację oraz wzór dla innych. Są wśród nich zarówno takie, które od podstaw stworzyły świetnie prosperujące dziś biznesy, jak i aktywne, pełne inicjatywy społeczniczki czy działaczki z wielką wrażliwością i sercem dla tych najbardziej potrzebujących. Pierwszą z nich widzowie poznają wkrótce.

Iwona Woźniewska jest pedagogiem z powołania, pracującym z tak zwaną „trudną młodzieżą” w Trójmieście. Problemy z którymi się styka w pracy ze swoimi podopiecznymi na pewno nie są wagi lekkiej. Bohaterka odcinka jest pochłonięta swoim zajęciem praktycznie 24 godziny na dobę. Jak mimo wszystkich trudności udaje jej się podchodzić do swoich zadań z humorem i dystansem? Czy właśnie dzięki temu zdobywa zaufanie i podbija serca nastolatków? W założonym przez nią Stowarzyszeniu 180 stopni organizuje dzieciom spotkania, warsztaty i prowadzi terapie. Wychodzi na ulicę poznawać dzieci, które zmagają się z bardzo różnymi problemami. Uwielbia z nimi rozmawiać. Nigdy nie jest obojętna na ich krzywdę. Jak zapowiada nadawca, silne, niezależne, z pasją i przekonaniem, że można wszystko. Takie są „Inspirujące kobiety” w TVN Style.

Dodajmy, że w sobotę, 18 września br. o godzinie 16:50 telewizja TVN wyemituje premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Inspirujące kobiety” (więcej tutaj).
 
Dorota Wellman w programie „Inspirujące kobiety”, foto: TVN Discovery
Dorota Wellman w programie „Inspirujące kobiety”, foto: TVN Discovery
Dorota Wellman w programie „Inspirujące kobiety”, foto: TVN Discovery
Dorota Wellman w programie „Inspirujące kobiety”, foto: TVN Discovery


„Inspirujące kobiety” - sezon 2., emisja w niedziele (od 12 września 2021 roku) o godz. 16:45 w TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...