Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn:Polska – Finlandia. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
18:30 Żużel: 2021 FIM Speedway Grand Prix Danii: Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Bajerski CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – Tottenham Hotspur
Komentarz: Piotr Glamowski, Przemysław Rudzki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Piotr Laboga, Radosław Majdan
19:00 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: FC Barça – Valencia Basket
Komentarz: Bartłomiej Tomczak, Wojciech Michałowicz CANAL+ Now
16:00 Piłka nożna: Premier League: Leicester City – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki Eleven Sports 1 4K
12:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch: 2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 1
12:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch: 2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal: Sporting CP – FC Porto
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eleven Sports 4
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Blackpool FC – Fulham FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eurosport 1
08:00 Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix, Czajkowski: Konkurs indywidualny
09:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Czajkowski: Konkurs indywidualny
14:15 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Europy: Wyścig ze startu wspólnego
21:30 Tenis: US Open: Finał Singla kobiet:
Emma Raducanu – Leylah Fernandez Eurosport 2
12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Pau: Zawody
14:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Britain: Etap 7
16:40 Jeździectwo: Global Champions Tour, Rzym: Zawody
19:05 Tenis: US Open: Finał mężczyzn na wózkach Golf Channel
14:00 Golf: European Tour, Surrey: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Katarzyna Nieciak Motowizja
13:20 Rajdy samochodowe: Rajd Śląska 2021: OS 6 – Katowice
15:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Trans MF Landshut Devils nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: Legia Warszawa – Futsal Leszno
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
15:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Maciej Noskowicz, Robert Wardzała
18:15 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: UD Las Palmas – UD Ibiza
Komentarz: Michał Mitrut, Jakub Kręcidło
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – RCD Mallorca
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
Polsat Sport Premium 1
13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: FC Saint Johnstone – Rangers FC
18:45 Piłka nożna: Eredivisie: PEC Zwolle – AFC Ajax Polsat Sport Premium 2
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga
15:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Białoruś – Polska
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Rosja – Ukraina
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Polska – Finlandia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga Polsat Sport Extra
08:50 Formuła 2: Grand Prix Włoch: Wyścig 1
14:45 Formuła 2: Grand Prix Włoch: Wyścig 2
17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – Enea Zastal BC Zielona Góra
01:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: New England Revolution – New York City
Polsat Sport Fight
09:30 Biegi ekstremalne: GROM Challenge 2021: Zawody
19:30 Sporty walki: Babilon MMA 24: Piotr Niedzielski – Ivan Vulchin Polsat Sport News
14:15 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Szwajcaria – Ukraina
TVP 1
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Polska – Finlandia
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Panas TVP Sport
09:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Czajkowski: Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń
10:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Czajkowski: Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń