Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarzy
(więcej tutaj), Euro Beach Soccer League
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 2
(więcej tutaj), PGE Ekstraliga
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), GROM Challenge
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Liga Mistrzów hokeistów
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters)
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
11 września (sobota)
5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:50
Formuła 2, Grand Prix Włoch: 1. wyścig, Polsat Sport Extra
9:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:30
biegi ekstremalne: GROM Challenge 2021, Polsat Sport Fight
9:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
10:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl
11:30
Formuła 1, Grand Prix Włoch: 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1
12:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce, Polsat Sport
12:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
13:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
13:25
Scottish Premiership: FC Saint Johnstone Perth - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News
13:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1
13:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
14:05
Euro Beach Soccer League: Szwajcaria - Ukraina, Polsat Sport News
14:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
14:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:45
Formuła 2, Grand Prix Włoch: 2. wyścig, Polsat Sport Extra
14:55
Serie A Tim: FC Empoli - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 1
15:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
15:20
Euro Beach Soccer League: Białoruś - Polska, Polsat Sport
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
15:55
Sky Bet Championship: Blackpool FC - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 4
16:00
Formuła 1, Grand Prix Włoch: sprint kwalifikacyjny, Eleven Sports 2
16:30
mistrzostwa Europy siatkarzy, 1/8 finału: Rosja - Ukraina, Polsat Sport
16:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:35
Euro Beach Soccer League: Portugalia - Włochy, Polsat Sport News
16:55
Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Clermont Foot 63, Eleven Sports 3 i Canal+ Family
17:00
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1
17:20
Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:50
Euro Beach Soccer League: Rosja - Hiszpania, Polsat Sport News
18:00
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
18:00
Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go
18:25
La Liga Santander: UD Levante Walencja - Rayo Vallecano Madryt, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
18:40
Eredividie: EC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1
18:55
Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - AC Sparta Praga, Polsat Sport Premium 2
18:55
Liga Portugal Bwin: CD Santa Clara Ponta Delgada - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3
19:30 (Polsat Sport) i 20:20 (TVP1)
mistrzostwa Europy siatkarzy, 1/8 finału: Polska - Finlandia, Polsat Sport i TVP1
19:30
Liga Mistrzów hokeistów, faza grupowa: Rouen Dragons - KAC Klagenfurt, Polsat Sport News
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00
Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1
20:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
20:30
Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - ŁKS Łódź, Polsat Box Go
20:55
Eredivisie: AZ Alkmaar - PSV Eindhoven, Polsat Sport Extra
20:55
Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2
21:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3
21:25
Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - FC Porto, Eleven Sports 3
22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00 „GROM Challenge 2021 - bieg terenowy” - reportaż, Polsat Sport
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
Noc z 11 na 12 września (z soboty na niedzielę)
0:55 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight
1:00
Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport Extra
1:00
KSW59, Polsat Sport News
1:00
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
1:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
3:00
KSW49, Polsat Sport Extra
3:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
4:55 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight
12 września (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl
9:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
10:25
Formuła 2, Grand Prix Włoch: 3. wyścig, Polsat Sport Extra
10:50 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl
11:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
12:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl
12:25
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Inter Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
12:30
Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - GKS Tychy, Polsat Sport
13:00
Formuła 1, Grand Prix Włoch: parada kierowców, Eleven Sports 1
13:25 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat
13:55
La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Atletico de Madrid Madryt, Eleven Sports 3
14:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl
14:00
Formuła 1, Grand Prix Włoch: wyścig, Eleven Sports 1
14:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport
14:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
14:55
Serie A Tim: Cagliari Calcio - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3
15:00
Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go
15:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: MotoGP Show, Polsat Sport News i polsatsport.pl
15:20
Euro Beach Soccer League, Polsat Sport Extra
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn, Eleven Sports 2
16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:00
PGE Ekstraliga, rewanżowy mecz półfinałowy: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Olkowicz i Michał Korościel
17:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
17:20
mistrzostwa Europy siatkarzy, 1/8 finału: Holandia - Portugalia, Polsat Sport
17:20
Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
17:55
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1
18:00
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3
18:00
Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Odra Opole, Polsat Box Go
18:25
La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
18:55
Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:30
mistrzostwa Europy siatkarzy, 1/8 finału: Serbia - Turcja, Polsat Sport
20:00
La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Celta Vigo, Eleven Sports 1
20:20
Liga Mistrzów hokeistów: Red Bull Salzburg - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport Extra
20:40
Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
20:40
Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - RC Strasbourg, Eleven Sports 3
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:25
KSW53, Polsat Sport Fight
23:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
23:00 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:15 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1
23:15 „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
23:30 „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4
Noc z 12 na 13 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
KSW58, Polsat Sport
1:00
e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games
1:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.