reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pacześ Show” w Comedy Central

dodano: 2021-09-11 10:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS

WOW Comedy Central „Pacześ Show” W poniedziałek, 13 września br. o godz. 22:30 w kanale Comedy Central, a w kolejnych dniach w stacji Polsat Comedy Central Extra, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Pacześ Show”. Jego gospodarzem będzie Rafał Pacześ. Wystąpią Beata Pawlikowska, Katarzyna Grochola, Marcin Gortat, Marek Szczyt, Janusz Pietruszka, Kacper Ruciński i Łukasz Lodkowski „Lotek”. Program został wyprodukowany przez platformę WOW, a ViacomCBS nabył licencję na jego nadawanie.

WOW Comedy Central „Pacześ Show”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 13 września br. o godzinie 22:30 na antenie kanału Comedy Central wystartuje autorski format rozrywkowy Rafała Paczesia - „Pacześ Show”. Program utrzymany jest w konwencji amerykańskiego late-night talk show. Do każdego z dwunastu odcinków gospodarz zaprasza znane osoby, z którymi dyskutuje na temat, który jest motywem odcinka. Na ekranie widzowie zobaczą m.in. Beatę Pawlikowską, Katarzynę Grocholę czy Marcina Gortata.

W studiu regularnie pojawiać się będą także inne twarze polskiej sceny komediowej, w tym Łukasz Lodkowski „Lotek” z przygotowanymi grami i zabawami oraz Kacper Ruciński, który wróci do dubbingowania. Cała trójka stand-uperów, wraz z Januszem Pietruszką, będzie występować także w emitowanych na antenie Comedy Central skeczach.

- Od dłuższego czasu szukaliśmy programu typu late-night show, jednak bardzo trudno było znaleźć projekt, który miałby ciekawą formułę, charyzmatycznego prowadzącego oraz pasowałby do charakteru Comedy Central Polska. „Pacześ Show” spełnia te kryteria. Na uwagę zasługuje też fakt, że po raz kolejny inwestujemy w projekt, który jest dostępny zarówno w telewizji linearnej, jak i online. Jestem przekonany, że umiejętna eksploatacja treści w obu środowiskach pozwoli nam dotrzeć do wszystkich zainteresowanych widzów, niezależnie od platform, na których najchętniej oglądają treści rozrywkowe - komentuje Daniel Reszka, VP Comedy & Entertainment, Youth & Music ViacomCBS Networks CE. - Comedy Central daje przestrzeń także tym twórcom, którzy postrzegają tradycyjną telewizję jako zbyt konserwatywną. To obrazuje wyjątkowość marki na polskim rynku - sprawia, że jest jedyna w swoim rodzaju - dodaje.


Premierze towarzyszy kampania promocyjna, która wystartowała w poniedziałek, 30 sierpnia br. w kanałach z portfolio marki ViacomCBS. Kampania zewnętrzna ruszyła w poniedziałek, 6 września i potrwa do poniedziałku, 11 października br. Będzie prowadzona na nośnikach outdoorowych (autobusy w wybranych miastach), w tym digital outdoor, oraz w internecie. Za kreację odpowiada agencja Kalicińscy, a działania reklamowe zaplanował dom mediowy Wavemaker.

Program został wyprodukowany przez platformę WOW, a ViacomCBS nabył licencję na jego nadawanie.

Czym zaskoczy widzów pierwszy odcinek programu „Pacześ Show”? Jak zapowiada nadawca, w pierwszym odcinku Rafał Pacześ podejmie temat lekarzy i medycyny, bo jak powszechnie wiadomo - śmiech to zdrowie. Pełne humoru skecze i rozmowy z gośćmi przeplatać się będą z zabawnymi, a zarazem osobistymi historiami komika. Widzowie będą mogli przekonać się, że życie celebryty nie jest usłane różami, zwłaszcza, gdy na horyzoncie pojawiają się dolegliwości natury intymnej.

Na kanapie w rolach rozmówców Rafała Paczesia zasiądą Beata Pawlikowska oraz Marek Szczyt. Dzięki gościom widzowie poznają tajniki medycyny niekonwencjonalnej z najdalszych zakątków świata, a także kulisy medycyny estetycznej. W studio pojawi się również Kacper Ruciński, który zaprosi publiczność do wspólnej zabawy. Jednak czy zabawą można nazwać przeprowadzenie operacji z zamkniętymi oczami? O tym widzowie przekonają się już wkrótce.
 
Rafał Pacześ w programie „Pacześ Show”, foto: ViacomCBS
Rafał Pacześ w programie „Pacześ Show”, foto: ViacomCBS
Rafał Pacześ i Beata Pawlikowska w programie „Pacześ Show”, foto: ViacomCBS
Rafał Pacześ i Beata Pawlikowska w programie „Pacześ Show”, foto: ViacomCBS
Beata Pawlikowska w programie „Pacześ Show”, foto: ViacomCBS
Beata Pawlikowska w programie „Pacześ Show”, foto: ViacomCBS


„Pacześ Show” - emisja w poniedziałki (od 13 września 2021 roku) o godz. 22:30 w Comedy Central. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat Comedy Central Extra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...