reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-20 - 2021-10-21

Sport w polskiej TV 12.09.2021

dodano: 2021-09-11 11:15 | aktualizacja: 2021-09-12 20:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Leeds United – Liverpool FC. Transmisje live z finałów US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyon – RC Strasbourg
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
Finał
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk

21:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Málaga CF – Girona FC
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
 
Eleven Sports 1 4K

13:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch: 
Parada kierowców

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch: 
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AC Milan – SS Lazio 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch: 
Parada kierowców

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch: 
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AC Milan – SS Lazio 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński 

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno 
Komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Korościel

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AS Roma – US Sassuolo Calcio 
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Espanyol – Atlético Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Cádiz CF – Real Sociedad
Komentarz: Marcin Gazda, Kuba Ostrowski  

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyonnais – RC Strasbourg
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Cagliari Calcio – Genoa CFC
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Cádiz CF – Real Sociedad
Komentarz: Marcin Gazda, Kuba Ostrowski  

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AS Roma – US Sassuolo Calcio 
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

10:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Czajkowski:
Konkurs indywidualny

12:25 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Monza:
Wyścig 2

13:15 Kolarstwo: Mistrzostwa Europy:
Wyścig ze startu wspólnego elity

19:00 Tenis: US Open:
Finał debla kobiet

21:30 Tenis: US Open:
Finał singla mężczyzn
Novak Djoković - Daniił Miedwiediew
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
 
Eurosport 2

11:30 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Pau:
Zawody 

14:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Britain:
Etap 8

16:15 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Pau:
Zawody 

18:30 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału kobiet

18:50 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału kobiet

19:15 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału mężczyzn

19:45 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału mężczyzn

20:10 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
Konkurs wsadów

20:40 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce kobiet

21:05 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

21:30 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
Finał kobiet

22:05 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
Finał mężczyzn

22:30 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia zamknięcia

22:40 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Portland:
Wyścig
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Surrey:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Katarzyna Nieciak
 
Motowizja

10:10 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Spielberg:
Wyścig 2

11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole – SK Lokomotiv Daugavpils

14:05 Wyścigi samochodowe: GT Open, Spielberg:
Wyścig 2

15:05 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Spielberg:
Wyścig 3

16:10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa Francorchamps:
Wyścig 2
 
nSport+

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ROW Rybnik
Komentarz: Michał Mitrut, Patryk Malitowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Robert Wardzała
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga – 1. FC Slovacko


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Arka Gdynia – GKS Tychy

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Holandia – Portugalia

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Serbia – Turcja
 
Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 3

15:30 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław

20:30 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF:
Red Bull Salzburg – JKH GKS Jastrzębie

 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Aragonii:
Wyścig

16:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Włochy – Łotwa

19:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy – Bułgaria
 
Sportklub

13:30 Żeglarstwo: SailGP, Saint Tropez:
Dzień 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Maciej Cylupa

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Sokołów S.A. Jarosław
Komentarz: Radosław Gielo

18:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
Finał
Komentarz: Jakub Lipczik
 
TVP Sport

10:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga: 
KPR Gminy Kobierzyce – EKS Start Elbląg
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Kaja Załęczna

12:15 Piłka nożna: eWinner 2. liga: 
Stal Rzeszów – Radunia Stężyca
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński

14:25 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig ze startu wspólnego elity
Komentarz: Piotr Sobczyński. Piotr Wadecki

18:00 Amp futbol: Mistrzostwa Europy: 
Polska – Ukraina
Komentarz: Maciej Iwański, Wojciech Piela
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
Real Madryt – Atletico Madryt

13;10 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa Francorchamps:
Wyścig 2

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Chelsea FC – Everton FC 
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – FC Schalke 04
Komentarz: Kamil Kania

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Rhein-Neckar Löwen – SC Magdeburg
Komentarz: Szymon Ratajczak

14:00 Triathlon: Super League Triathlon, Monachium:
Zawody

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – VfB Stuttgart 1893
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Trela

15:50 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa Francorchamps:
Wyścig 2

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
SC DHfK Leipzig – Füchse Berlin

17:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Juventus FC – Hellas Verona 

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 – Hertha Berlin
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Kamil Kania, Michał Trela

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Manchester City – Tottenham Hotspur 
Komentarz: Mateusz Juza


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...