reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przewrotna i zabawna animacja w Cartoon Network

dodano: 2021-09-11 12:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network „Totalna porażka: Przedszkolaki” W poniedziałek, 13 września br. o godz. 15:20 w kanale Cartoon Network odbędzie się premiera nowych odcinków 2. sezonu kanadyjskiej kreskówki „Totalna porażka: Przedszkolaki” („Total Dramarama”). Odcinki pokażą nowe perypetie bohaterów kanadyjskiego animowanego serialu „Totalna porażka” („Total Drama”), ale w wieku przedszkolnym. Obecnie widzowie Cartoon Network mogą oglądać wcześniejsze odcinki przewrotnej i zabawnej animacji „Totalna porażka: Przedszkolaki”.

Cartoon Network „Totalna porażka: Przedszkolaki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Można by się spodziewać, że w przedszkolu pełnym dzieci, które kiedyś zostaną gwiazdami reality show, właśnie te postaci będą powodować największe zamieszanie. Jak zapowiada nadawca, jednak nowy sezon kreskówki „Totalna porażka: Przedszkolaki” udowodni, że przedszkolny opiekun może wprowadzić równie duży zamęt. Norbert Hatchet postanowi zrealizować niespełnione marzenie i wstąpić do muzycznego zespołu. Wróci też do ulubionej gry komputerowej, ale wykorzysta kod ułatwiający jej przejście. 

Wszystko to spowoduje niezły bałagan, a poradzić sobie z nim mogą tylko przedszkolaki. Główni bohaterowie „Totalnej porażki: Przedszkolaki” to ekipa dzieciaków o różnych charakterach i wyjątkowych temperamentach, jak poczciwy, zawsze przyjazny Owen i rezolutna Courtney, która jest pupilką nauczycieli i uwielbia być liderką. Ich przygód nie zabraknie w premierowym drugim sezonie serialu (więcej tutaj).

„Totalna Porażka: Przedszkolaki” - sezon 2., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 13 września 2021 roku) o godz. 15:20 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...