reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt lady” 6 w TVN7

dodano: 2021-09-11 13:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Projekt lady” W piątek, 8 października br. w kanale TVN7 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 6. sezonu programu „Projekt lady”. Nadawca zapowiada ją jako najbardziej niegrzeczną edycję. Reality show w zupełnie nowej odsłonie pojawi się na antenie stacji TVN7. W tym sezonie na widzów czekać będzie wiele niespodzianek i najbardziej niepokorne uczestniczki. Program poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, a wspierać ją będą mentorki, Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Dodajmy, że wcześniejsze serie były premierowo emitowane w telewizji TVN. Producentem programu jest firma Golden Media Polska.

TVN „Projekt lady”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszym sezonie programu szykuje się wiele nowości. Szkoła dla dam zmieni swoją siedzibę. Uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie - miejscu z bogatą historią i tradycjami.

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaście dziewcząt. Tak niepokornych osobowości w „Projekcie lady” jeszcze nie było. Ich spektakularne i szokujące wejście do programu, na długo zapadnie widzom w pamięć. A mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska już od pierwszych chwil poczują, że tym razem czeka je wyjątkowe wyzwanie i proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały. Ale też nie było aż tak wymagających uczennic jak w tym sezonie. Szczególnie mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty. Jak dotrzeć do tak opornych na zmiany i zbuntowanych dziewczyn? Jak sprawić, by się otworzyły i chciały współpracować? Tym razem grafik uczennic „Projektu lady” będzie pękał w szwach i obfitował w nieszablonowe zajęcia.

Aby trafić do negujących wszystko i nastawionych bojowo do świata dziewczyn, trzeba otoczyć je wzmożoną opieką. Dlatego też wszystkie ręce na pokład. Do eksperymentalnego programu w szóstym sezonie show, zostanie zaproszonych jeszcze więcej ekspertów z rozmaitych dziedzin, którzy poprowadzą zajęcia z uczennicami. Małgorzata Rozenek-Majdan, prowadząca program, jeszcze bardziej zaangażuje się we współpracę z dziewczętami. Tym razem nie tylko otoczy je opieką i będzie motywować do działania, ale przygotuje dla nich własne wyzwania i podda je trudnym próbom.

Podczas metamorfoz uczestniczek styliści zmierzą się z prawdziwym wyzwaniem. Dotychczasowy wizerunek dziewcząt wymaga od nich wyjątkowo kreatywnego podejścia. Podczas pracy nad zmianą wyglądu, nie obejdzie się również bez licznych protestów i łez rozpaczy. Jedno jest pewne, zmiany będą spektakularne.

- Niezmiennie stawiamy na formaty kierowane do młodszej widowni. Wzmacniamy ramówkę mocną propozycją, która zdecydowanie pasuje do profilu Siódemki - jest to „Projekt lady". Sięgamy po program odważny, niepokorny i podkręcamy emocje. Ten sezon będzie wyjątkowy, kontrowersyjny z mocnym castingiem i śmiałą narracją, niejednokrotnie zaskoczymy fanów tego reality show. Dodam, że za sprawą naszych niepokornych uczestniczek mentorki będą mieć naprawdę dużo pracy

- mówi Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa TVN7.


Każdy najmniejszy krok uczennic szkoły dla dam, będą śledzić kamery przez 24 godziny na dobę. Mentorki po dokładnych obserwacjach, długich rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, będą decydować o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł „Pierwszej Damy Projektu Lady”. Podczas uroczystej gali, dowiemy się, która z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą.

Dodajmy, że wcześniejsze serie były premierowo emitowane w telewizji TVN (więcej tutaj).
 
Prowadzącą program „Projekt lady” jest Małgorzata Rozenek-Majdan, foto: TVN Discovery
Prowadzącą program „Projekt lady” jest Małgorzata Rozenek-Majdan, foto: TVN Discovery
Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan i Irena Kamińska-Radomska w programie „Projekt lady”, foto: TVN Discovery
Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan i Irena Kamińska-Radomska w programie „Projekt lady”, foto: TVN Discovery


„Projekt lady” - sezon 6., emisja w piątki (od 8 października 2021 roku) w TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...