reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTS TV dodaje 3 kanały dla mężczyzn

dodano: 2021-09-11 08:37 | aktualizacja: 2021-09-12 09:38
autor: RO | źródło: obob.tv

MTS TV Rosyjski operator telekomunikacyjny MTS TV rozpoczyna nadawanie trzech kanałów dla męskiej widowni. Na początku będą dostępne subskrybentom usługi wideo KION oraz dla widzów domowej telewizji MTS. Do końca roku kanały pojawią się na platformie satelitarnej z satelity ABS-2A (74,9°E). Niewielkie opóźnienie w uruchomieniu transmisji DTH wynika z rozwiązania kwestii praw autorskich.

https://adindex.ru/assets/seo/2021_04/facebook_292994.png?ts=1618821586
Kion


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały, które startują w MTS TV: Dialogi o rybalke, Arsenal i Insight 4K.

Według serwisu prasowego MTS, od września br. abonenci usługi KION i widzowie domowej telewizji MTS w całej Rosji mogą oglądać kanał Dialogi o rybalke, poświęcony jednej z najbardziej ulubionych form spędzania wolnego czasu przez Rosjan. W ramówce programy o różnych metodach łowienia, sprzęcie i wyposażeniu wędkarza, zachowaniom różnych gatunków ryb, specyfice łowienia w różnych warunkach krajobrazowych i pogodowych. Kanał oferuje treści wyłącznie produkcji rosyjskiej.

Także dla subskrybentów KION i domowej telewizji MTS w regionie moskiewskim staną się dostępne Arsenal i Insight 4K. Oferta pierwszego kanału o profilu wojskowo-edukacyjnym obejmuje programy o wojsku i broni. Są to popularne seriale telewizyjne i filmy kina radzieckiego, filmy dokumentalne i zapisy z kroniki, przegląd najnowszych innowacji w przemyśle wojskowym Rosji oraz światowym kompleksie militarnym, zagraniczne treści o tematyce wojskowej.

Trzeci kanał Insight 4K nadaje w nowszej technologii Ultra HD (4K). W ramówce posiada reality show, programy o sporcie, podróżach, prędkości, ekstremalnych hobby i przyrodzie. Kanał idealny dla fanów aktywnego stylu życia i sportów ekstremalnych.

Stale poszerzamy listę kanałów telewizyjnych dostępnych dla naszych widzów. I widzimy, że ostatnio to kanały tematyczne stają się najbardziej popularne i wzbudzają zainteresowanie usługami płatnej telewizji. Współczesny widz jest wybredny pod względem treści i jakości treści. Jednocześnie zapotrzebowanie na treści staje się coraz bardziej niszowe i wyjątkowe. Włączenie do oferty telewizyjnej MTS kanałów Dialogi o rybalke, Arsenal i Insight 4K, które w większości są interesujące dla męskiej publiczności i tych, którzy preferują aktywny wypoczynek, poszerza dla naszych widzów wybór ciekawych kanałów tematycznych w doskonałej jakości (...)

- powiedział Michaił Gorjaczew, dyrektor ds. rozwoju liniowych projektów nadawczych i operatorskich w MTS Media.


Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...