reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na dobre i na złe” 23 w TVP2 i TVP Seriale

dodano: 2021-09-13 02:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe” W środę, 15 września br. o godz. 20:50 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacji TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 23. sezonu polskiego serialu „Na dobre i na złe”, którego producentem jest Artrama. Wystąpią Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra Hamkało, Emilia Komarnicka-Klynstra, Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Samusionek, Monika Kaleńska, Marta Król, Aldona Jankowska, Oskar Grzegorzewski, Tomasz Ciachorowski, Wojciech Skibiński, Mikołaj Roznerski, Artur Krajewski, Mateusz Damięcki, Marek Bukowski, Marcin Zacharzewski, Sławomir Zapała i Michał Żebrowski. Wcześniejsze serie emitują obecnie kanały TVP2, TVP Polonia i TVP Seriale.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serialu pojawią się trzy nowe bohaterki. Andrzej Falkowicz (w tej roli Michał Żebrowski) spotka kobietę swych marzeń - Jadwigę (Aldona Jankowska). Kobieta przyjedzie do Leśnej Góry, by zająć się dziećmi Bolesława (Sławomir Zapała). Z kolei piękna Lidia (Marta Król) odmieni życie doktora Jakubka (Marcin Zacharzewski). Lekarz na kilka dni zamieszka z niesfornym psiakiem, Bobbym, a pełen energii kundelek zmieni jego dom w pobojowisko i przy okazji pomoże doktorowi znaleźć nową miłość. W Leśnej Górze zjawi się doktor Joanna Gawryło (Monika Kaleńska), żona Piotra Gawryły (Marek Bukowski) i „nowa” mama małego Jakuba. Gdy Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) wróci z Izraela, nie zdoła zobaczyć się z synem, ustali jednak, że Piotr nagle zniknął, zostawiając Jakuba samego.

Z kolei Lucyna (Anna Samusionek) przestraszy się konsekwencji kradzieży „skarbu” Wawrzyniaka (Artur Krajewski) i postanowi się ulotnić. Hanna (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie miała kolejne problemy spowodowane przez swoją matkę. Inspektor Korban (Mikołaj Roznerski) odkryje, że dziewczynę z ukrycia obserwuje Tomasz Biskupski (Wojciech Skibiński). Bandyta przed laty był zamieszany w sprawę napadu na jubilera i pragnie odzyskać zaginiony łup. Do pracy w Leśnej Górze powrócą lekarki: Julia Burska (Aleksandra Hamkało) i Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra). Tymczasem Maks (Tomasz Ciachorowski) odkryje w końcu, że Antoni (Oskar Grzegorzewski) nie jest jego synem i znów poczuje, że rozpada się cały jego świat. Choć cios będzie bolesny, doktor Beger szybko wróci do formy i rzuci się w wir nowych intryg (więcej tutaj).
 
Katarzyna Dąbrowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Katarzyna Dąbrowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Emilia Komarnicka-Klynstra w serialu „Na dobre i na złe”, foto: Artrama
Emilia Komarnicka-Klynstra w serialu „Na dobre i na złe”, foto: Artrama


„Na dobre i na złe” - sezon 23., emisja w środy (od 15 września 2021 roku) o godz. 20:55 w TVP2. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TVP Seriale, a wcześniejsze odcinki stacji TVP2, TVP Polonia i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...