reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polskie złote rączki” w Zoom TV

dodano: 2021-09-13 05:00 | aktualizacja: 2021-09-14 12:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV Czy to możliwe, że Andrzej Duda naprawił pisuar w Rybniku? Co się stanie, gdy za drobne naprawy weźmie się wizażysta? Jak to jest pracować z najbliższą rodziną? Na te i inne pytania odpowie zabawna seria dokumentalna „Polskie złote rączki”, której bohaterami są spece od drobnych napraw, remontów, a nawet przeprowadzek. Premiera najnowszej produkcji Zoom TV odbędzie się w piątek, 1 października br. o godz. 22:00. Za jej realizację odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Naprawią kran, pomalują̨ ścianę̨, położą̨ płytki, a jak trzeba, to wyniosą̨ szafę̨ i skoszą̨ trawnik. Może nie są fachowcami, ale znają się na wszystkim i walczą o każde zlecenie. A jak pracują. Rzetelnie i z uśmiechem na ustach, bo mają dystans do siebie i poczucie humoru. No chyba, że się pokłócą. Wchodzą do polskich domów, by naprawiać usterki, a niekiedy przyglądać się relacjom mieszkańców. Takie właśnie są „Polskie złote rączki”.

Andrzej i Adrian to Ślązacy pełną gębą: „godojom” po śląsku i mają twarde charaktery. Andrzej to żartowniś, który ciągle wywołuje konsternację u klientów. A to za sprawą nazwiska - Duda. Andrzej Duda!? Ale jak to? Drugiej takiej pary złotych rączek, jak Paweł i Dawid nie ma w całej Polsce. Paweł to fachowiec, Dawid woli robić makijaże. Paweł jest tu mistrzem, a Dawid uczniem. Niełatwym uczniem. Wystarczy drobiazg, by zrobił prawdziwą dramę. Amanda jest córką Tomasza, mimo to są jak ogień i woda. Ona kocha, kiedy wszystko jest na czas, on lubi się grzebać i jest zapominalski. Zdarzają mu się nawet drzemki w pracy. O Bartku i Cezarym można mówić godzinami. Są kumplami, a oprócz tego, że zajmują się drobnymi zleceniami, mają mnóstwo pasji. Rolki, deskorolka, longboard, kite, a nawet salsa i bachata. Dobrze zbudowani, wytatuowani, hollywoodzkie uśmiechy. Słowem: przystojniaki. Zauroczone klientki zdecydowanie to zauważają. Są jeszcze Patrycja i Paweł, Krzysztof i Marek oraz Artur z Piotrem. Wszyscy niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju.

- „Polskie złote rączki” to nasza druga duża produkcja własna, która tej jesieni będzie miała swoją premierę w Zoom TV. Po opartym na brytyjskiej licencji show „Magia nagości. Polska” tym razem zdecydowaliśmy się na coś bardziej swojskiego: zabawną serię o drobnych naprawach, której bohaterami są zwykli Polacy - polskie złote rączki. To oni i relacje między nimi stanowią o sile tego programu. Wszyscy są szczerzy, naturalni i od razu dają się polubić. Jestem przekonany, że nasi widzowie szybko się z nimi zaprzyjaźnią

- mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.


Zoom TV zaprezentuje 12 odcinków programu „Polskie złote rączki”. Za jego realizację odpowiada Constantin Entertainment Polska.

„Polskie złote rączki” - emisja w piątki (od 1 października 2021 roku) o godz. 22:00 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...