reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nefrytowa gorączka” 7 w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-09-13 06:35 | aktualizacja: 2021-09-14 22:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Nefrytowa gorączka” We wtorek, 14 września br. o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu kanadyjskiego programu „Nefrytowa gorączka” („Jade Fever”). Będzie to ostatni sezon. W finałowej odsłonie widzowie ponownie będą mogli śledzić zmagania rodziny Bunce, która zamierza zmienić nowo odkryte złoże nefrytu w kopalni Two Mile w intratne przedsięwzięcie. Z powodu epidemii turyści zniknęli i sklep z biżuterią został zamknięty. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

Polsat Viasat Explore „Nefrytowa gorączka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie ma pieniędzy na nowy sprzęt, więc do akcji wracają stare ciężarówki i koparki, które ciągle się psują. Do tego dochodzą jeszcze nieporozumienia i sprzeczki. Jak zwykle klątwa nefrytu ciąży nad ekipą. Udaremnia każdy wysiłek, a potencjalne zyski zamienia w straty. Czy dzielni poszukiwacze nefrytu poradzą sobie z trudnościami? O tym widzowie przekonają się o tym w siódmym sezonie serii „Nefrytowa gorączka”, którego premiera odbędzie się we wtorek, 14 września br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.

W zeszłym roku, kiedy rodzina Bunce znalazła potencjalne duże złoże kamieni, nadeszła mroźna zima uniemożliwiając im ich wydobycie. Wraz z poprawą pogody na wiosnę poszukiwacze zabierają się więc za uruchomienie kopalni Two Mile. W tym roku z powodu pandemii Bunce’owie mają zdecydowanie mniejsze zarobki, więc zdobycie funduszy jest jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak nie będzie to łatwe. 65-kilometrowy szlak prowadzący do kopalni na szczycie góry jest w bardzo złym stanie i transportowanie całego sprzętu nie jest łatwym zadaniem. Claudia i Robin muszą sobie jakoś poradzić, zatem do pracy wraca stara ciężarówka Six Pack z 1980 roku z napędem na sześć kół, a także stary Bedford - oba wozy z tendencjami do psucia się w najgorszym z możliwych momentów. Warunki w obozowisku również nie są sprzyjające - zimowe chłody zmieniły ich szopę w dziurawą ruderę.

Na terenie kopalni otwarto dwa wyrobiska. W zeszłym sezonie udało się z nich wydobyć wystarczająco duży kawał skały, by sprzedać go wietnamskiemu nabywcy, który chciał wykonać z niego dwa posągi Buddy. Poszukiwacze odkryli też nowe, mniejsze złoże, ale do wydobycia w obu miejscach potrzeba dwóch pracujących koparek i zgody w zespole. A ta wydaje się niemożliwa do osiągnięcia. Josh podważa niemal każde polecenie swojego ojca, Robina, i postanawia założyć swój własny biznes - firmę transportową.

Z kolei w Cassiar Valley, Ricky zamierza ze złomowiska swojego ojca uczynić rentowny biznes. Oznacza to, że jego Scrappy Larry musi zacząć sprzedawać więcej złomu niż go skupuje. Wydaje się to być trudnym wyzwaniem, ponieważ Larry wciąż znajduje nowe skarby i sprowadza je na złomowisko. Ricky wkrótce uświadamia sobie, że choć ubolewa nad postępowaniem ojca, to jabłko nie spadło daleko od jabłoni.

Premiera siódmego sezonu programu „Nefrytowa gorączka” odbędzie się we wtorek, 14 września br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o tej samej porze (więcej tutaj).
 
Uczestnicy programu „Nefrytowa gorączka”, foto: Omni Films
Uczestnicy programu „Nefrytowa gorączka”, foto: Omni Films


„Nefrytowa gorączka” - sezon 7., emisja we wtorki (od 14 września 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...