reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystawa NAB Show 2021 odwołana

dodano: 2021-09-16 19:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: NAB Show

NAB Show Wystawa NAB Show 2021, planowana na 9-13 października br. w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych, została odwołana. To już kolejna edycja NAB Show, która została anulowana z powodu COVID-19. Organizatorzy podjęli decyzję, by spotkać się dopiero podczas NAB Show 2022 w dniach 23-27 kwietnia przyszłego roku.

nabshow.com
NAB Show


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oświadczenie organizatorów wystawy NAB Show 2021:

Przez ponad rok niestrudzenie pracowaliśmy, aby zorganizować w Las Vegas podczas NAB Show bezpieczne spotkanie dla naszej branży. Niestety pandemia i gwałtowny wzrost liczby zakażonych wariantem Delta stanowiły dla naszej globalnej społeczności nieoczekiwane i nie do pokonania wyzwanie.

Ponieważ zawsze stawialiśmy na pierwszy miejscu interes i bezpieczeństwo branży, w obliczu tych wyzwań stało się oczywiste, że nie możemy efektywnie zorganizować NAB Show i naszych powiązanych wydarzeń, Radio Show oraz Sales and Management TelevisionExchange, w tradycyjnej formie.

NAB Show to najważniejsze miejsce dla branży medialnej i rozrywkowej, a my nie chcemy organizować wystawy dalekiej od doskonałości, czego nasza społeczność od nas oczekuje i na co zasługuje.

Chociaż jesteśmy rozczarowani, że nie spotkamy się twarzą w twarz w przyszłym miesiącu, nie możemy się doczekać spotkania w Las Vegas podczas NAB Show 2022 w dniach 23-27 kwietnia 2022 roku, by ponownie rozpalić naszą pasję do biznesu i skupić się na świetlanej przyszłości.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...