reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

8. sezon programu Natalii Sosin-Krosnowskiej „Daleko od miasta"

dodano: 2021-09-17 21:38
autor: Janina Klepacka | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Daleko od miasta canal plus domo 8 sezon 2021 360px.jpg A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać na wieś? To pytanie z pewnością choć raz zadała sobie większość osób żyjących w wielkomiejskim pędzie. Za nim zawsze pojawiają się również kolejne: czy sobie poradzę, jak się utrzymam, czy nie będzie mi brakowało gwaru metropolii? Odpowiedzieli na nie bohaterowie ósmego sezonu programu Natalii Sosin-Krosnowskiej „Daleko od miasta". Premiera nowego sezonu w sobotę 18 września o godz. 18:30 na antenie CANAL+ Domo oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

CANAL+ Domo
Daleko od miasta 8 canal plus domo 8 sezon 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do niedawna mieszkanie daleko od miasta było raczej spełnianiem romantycznych marzeń o sielskim życiu.
W dobie pandemii jest za to często realizacją praktycznej potrzeby, gdy nagle okazało się, że miasto potrafi stać się duszącym więzieniem. Łatwiej jest znieść nakazy i ograniczenia, gdy ma się więcej własnej przestrzeni. Dlatego ci, którzy mają choćby kawałek ogródka, przechodzili przez czas pandemii lżej.

W nowym sezonie „Daleko od miasta" Natalia Sosin-Krosnowska odwiedza ludzi, którzy uciekając od miejskiego zgiełku, postanowili wrócić do korzeni i poprzez życie w symbiozie z naturą uniezależnić się od świata zewnętrznego. Wśród bohaterów programu znaleźli się m. in. Monika i Piotr, którzy osiedlili się na granicy Beskidów w wyremontowanej przez siebie łemkowskiej chyży, czy Beata i Miłosz, którzy przerwali wypalający pęd za karierą i bez wahania zamienili Wrocław na własne wzgórze pełne owiec. Z kolei Kasia, zwiedziwszy pół świata, wróciła na rodzinne Podlasie i stara się ocalić od zapomnienia tradycje podlaskiej wsi.

Premierowe odcinki „Daleko od miasta" 8 od 18 września w soboty o 18:30 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...