reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości jesienią w ofercie Radia Złote Przeboje

dodano: 2021-09-17 01:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Jesienna ramówka Radia Złote Przeboje (Agora) ruszyła w środę, 1 września br. („Złoty środek dnia”). Wtedy słuchaczy stacji przywitał o poranku nowy skład prowadzących - Iwona Barańska, Tomasz Florkiewicz i Piotr Jaworski („Złote Przeboje na dzień dobry”), a na zupełnie nowy popołudniowy program zaprosili ich Katarzyna Wilk i Kamil Baleja („Dobre popołudnie” i „Łączy nas muzyka”). Na antenę Radia Złote Przeboje powróciły po wakacyjnej przerwie audycje Marzeny Rogalskiej („Piątek jak marzenie” i „Ograj Marzenę”) i Odety Moro („Najlepszy weekend”). Dodatkowo od września br. zmieniło się brzmienie stacji dzięki nowej, energetycznej oprawie muzycznej (ReelWorld).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W audycji „Złote Przeboje na dzień dobry” od środy, 1 września br. słuchacze rozgłośni słyszą Iwonę Barańską, Tomasza Florkiewicza i Piotra Jaworskiego. Zmieniony skład będzie budzić odbiorców Radia Złote Przeboje od poniedziałku do piątku w godz. 5:30-9:30. Gospodarze audycji postawią na interakcję ze słuchaczami, rozrywkę i muzykę (więcej tutaj)

Czas w pracy słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli spędzać w towarzystwie Jerzego Telesińskiego - w godzinach między 9:30 a 14:00 w audycji „Złoty środek dnia”. Natomiast nowy popołudniowy program poprowadzą Kamil Baleja i Katarzyna Wilk, która dołączyła do zespołu stacji z pierwszym dniem września br. Jak zapowiada nadawca, w audycji „Dobre popołudnie”, nadawanej od poniedziałku do czwartku od 14:00 do 18:00, pojawi się mnóstwo muzyki, aktualności i rozmów ze słuchaczami wracającymi do domów po pracy. 

W piątki na antenę Złotych Przebojów powróciła po wakacyjnej przerwie audycja Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie”. Jak zapewnia nadawca, poszukujący dobrej energii na weekend będą mogli jej słuchać między 14:00 a 18:00 (więcej tutaj). Do ramówki stacji wróciła również sobotnia audycja Odety Moro - „Najlepszy weekend”. W nowym sezonie prowadząca przedstawi w niej tematy bliskie słuchaczom, użyteczne i ciekawe, a audycja nadawana będzie w godz. 11:00-14:00 (więcej tutaj).

Kolejną nowością w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje będzie audycja Kamila Balei „Łączy nas muzyka”. W każdą sobotę między 14:00 a 18:00 Kamil Baleja będzie bawić słuchaczy stacji nietypowym i zaskakującym podejściem do muzyki oraz towarzyszyć im w sobotniej krzątaninie (więcej tutaj).

Ponadto w środę, 1 września 2021 roku na antenie Radia Złote Przeboje ruszyła zabawa pod hasłem „Ograj Marzenę”. Finał poprowadzi Marzena Rogalska, a słuchacze mogą wygrać do 200 tys. zł (więcej tutaj).

Obok nowości antenowych i nowych prowadzących na antenie Radia Złote Przeboje pojawiła się zmieniona oprawa muzyczna. Jak zapewnia nadawca, nowe brzmienie m.in. jingli stacji, przygotowane przez amerykańską firmę ReelWorld, dodatkowo uatrakcyjni i odświeży ramówkę, w pełni oddając nastrój i energię granej przez Złote Przeboje muzyki.

Jesienne propozycje Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych.
 
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro prowadzi audycję „Najlepszy weekend”, foto: Agora
Odeta Moro prowadzi audycję „Najlepszy weekend”, foto: Agora
Marzena Rogalska prowadzi programy „Piątek jak marzenie” i „Ograj Marzenę”, foto: Agora
Marzena Rogalska prowadzi programy „Piątek jak marzenie” i „Ograj Marzenę”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...