Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Mistrzostw Europy siatkarzy. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w CANAL+ i TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
17:30 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 2
11:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Spa-Francorchamps: Wyścig
Komentarz: Edward Durda, Michał Fijałkowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 3
10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Assen: Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz
13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Assen: Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal: GD Estoril Praia – Sporting CP
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński Eurosport 1
06:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet: Wyścig 24h
09:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet: Wyścig 24h
12:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Castellet: Wyścig 24h
15:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata: Jazda indywidualna na czas elity Eurosport 2
12:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo: Wyścig 1
13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo: Wyścig 1
14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Slovaquie: Etap 4
15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo: Wyścig 2
16:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo: Wyścig 2
Motowizja
20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Bristol: Wyścig
nSport+
13:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej: Zawody
Komentarz: Michał Mitrut, Patryk Malitowski
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
[mecz przeniesiony na czwartek 23.09.2021 na 20:00 ze względu na niekorzystne prognozy pogody] Polsat Sport Premium 1
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: PSV Eindhoven – Feyenoord
16:45 Piłka nożna: Eredivisie: Heracles Almelo – AZ Alkmaar
Polsat Sport Premium 2
16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – FK Jablonec
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Mecz o 3. miejsce Polska - Serbia
Komentarz: Wojciech Drzyzga, Tomasz Swędrowski
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Finał Słowenia - Włochy
Komentarz: Wojciech Drzyzga, Tomasz Swędrowski Polsat Sport Extra
12:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin: Finał singla
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – King Szczecin
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – Orlando City SC Polsat Sport News
11:05 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix San Marino: Wyścig
12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix San Marino: Wyścig
14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix San Marino: Wyścig
16:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: Livingston FC – Celtic FC
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: Bohemians Praga 1905 – SK Slavia Praga Sportklub
10:45 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Spa-Francorchamps: Wyścig
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Casademont Saragossa – BAXI Manresa TVP 1
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Mecz o 3. miejsce Polska - Serbia
Komentarz: Piotr Dębowski
TVP Sport
11:00 Kajakarstwo: Mistrzostwa Świata: Dzień 2 - finały
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz