reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komisarz Mama” 2 w kanale Polsat Seriale

dodano: 2021-09-20 05:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Komisarz Mama” W piątek, 24 września br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat Seriale wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego serialu „Komisarz Mama”, który początkowo miał nosić tytuł „Maria Matejko”. Producentem wykonawczym jest Polot Media. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1 i Polsat 2. Serial opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, emitowanym obecnie w AXN White. W serialu „Komisarz Mama” występują Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Anna Matysiak, Hanna Śleszyńska, Julia Karpińska, Maksymilian Balcerowski, Kacper Kustra, Jakub Kustra, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Paweł Ławrynowicz, Arkadiusz Smoleński i Wojciech Zieliński.

Polsat „Komisarz Mama”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niebywała intuicja i zaskakujące metody śledcze. Nietuzinkowa kobieta i matka czworga dzieci. Doskonała policjantka, której metody śledcze bywają oryginalne. By osiągnąć cel, jest w stanie zaryzykować nawet swoje życie i wcielić się w potencjalną ofiarę kolejnego przestępstwa. Czarująca uwodzicielka - nieświadomie przyciąga do siebie mężczyzn jak magnes. Z jakimi wyzwaniami prywatnymi i zawodowymi będzie mierzyć się tej jesieni? Będzie poszukiwać zabójcy aktorki zamordowanej teatralnym rekwizytem, dyskutować z dziećmi o fałszowaniu podpisów. Okaże się też, że trzech kandydatów do jej serca to za mało.

W premierowym, drugim sezonie serialu „Komisarz Mama” jego główna bohaterka, Maria Matejko (w tej roli Paulina Chruściel), będzie opanowywać burze i gasić pożary. Rozdarta między mieszkającym po sąsiedzku prawie byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek) - „prawie” robi jednak różnicę, naciskającym na jej szybki rozwód, kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a podkomisarzem Żeromskim (Wojciech Zieliński), z którym pozornie łączą ją tylko sprawy zawodowe, będzie musiała zdecydować, kto stanie u jej boku. A sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na horyzoncie pojawi się podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz).

Kolejnych atrakcji dostarczą Marii niezawodne w tej materii dzieci. Pogrążona we wszechobecnym w domu chaosie będzie udawać sprzątaczkę, uczyć parowania skarpet, z urokiem ograniczać dzieciom oglądanie telewizji, dyskutować o kieszonkowym i kłócić się z córką o sałatę, a z synem o sfałszowany podpis. Tymczasem w pracy sprawy będą toczyć się jak zwykle szybko i nieprzewidywalnie. Maria wraz ze swoją ekipą: podkomisarzem Żeromskim, starszym aspirantem Rybczyńskim (Arkadiusz Smoleński) i aspirant Mazur (Anna Matysiak) rozwiążą m.in.: zagadkę śmierci studenta dźgniętego harpunem, grafficiarza zrzuconego z mostu, zakonnicy uduszonej łańcuchem i pracownicy fabryki perfum otrutej akonityną. W drugim sezonie Maria będzie się śmiać i płakać, odchodzić z pracy i do niej wracać, zamykać w areszcie i sama w nim siedzieć, pomagać innym i czekać na pomoc. Pozostanie sobą, choć nie wszyscy pozostaną z nią.

Druga seria liczy 10 odcinków. Serial „Komisarz Mama” produkuje firma Polot Media. Reżyserem jest Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji Magdalena Kuźnik-Czwojda. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir” (w Polsce emitowanym w stacji AXN White), który liczy 9 sezonów.

Nietuzinkowa kobieta i matka czworga dzieci - Maria Matejko to jednocześnie doskonała policjantka o niebywałej intuicji i oryginalnych metodach śledczych. By osiągnąć cel, jest w stanie zaryzykować nawet swoje życie i wcielić się w potencjalną ofiarę kolejnego przestępstwa. Czarująca uwodzicielka - nieświadomie przyciąga do siebie mężczyzn jak magnes. Wkrótce okaże się, że trzech kandydatów do jej serca: prawie były mąż, Andrzej, kochanek z sąsiedztwa, Łukasz, i partner w pracy, podkomisarz Żeromski to za mało. Z jakimi jeszcze wyzwaniami prywatnymi i zawodowymi Maria będzie mierzyć się tej jesieni?

Co wydarzy się w pierwszym odcinku drugiego sezonu serialu „Komisarz Mama”? 1 września. Maria przyjeżdża z synami do szkoły, gdzie ma się odbyć uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Przed szkołą pojawia się też Andrzej, który deklaruje, że chce być obecny w życiu swoich dzieci. Maria z ekipą bada sprawę napaści na 42-letniego Mateusza Kunickiego. Mężczyzna pracuje jako terapeuta w ośrodku leczenia uzależnień. Został w pracy do późna, by uzupełnić dokumentację o podopiecznych i ktoś ugodził go kamienną figurką anioła. Mężczyzna nie odzyskał przytomności, jest w ciężkim stanie. Policja powiadamia o zdarzeniu jego 7-letnią córkę i partnerkę Malwinę Leszko. Czy komisarz Maria i jej drużyna odkryją, kto i dlaczego zaatakował Mateusza Kunickiego? Tego widzowie dowiedzą się wkrótce (więcej tutaj).
 
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Paulina Chruściel w serialu „Komisarz Mama”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Komisarz Mama” - sezon 2., emisja w piątki (od 24 września 2021 roku) o godz. 20:00 w kanale Polsat Seriale. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1 i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...