reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prawdziwe zbrodnie w październiku w CBS Reality

dodano: 2021-09-19 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W październiku br. kanał CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ron Iddles: Dobry gliniarz”, „Posprzątać ten brud” (sezony 1. i 2.), „Rutynowa kontrola trzeźwości” (sezony 6., 7., 8., 9. i 10.), „Elita Wydziału Zabójstw” (sezon 3.) i „Patrol drogowy” (sezony 10. i 11.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2021 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Posprzątać ten brud” 1 i 2
emisja: w soboty i niedziele (od 2 października br.) o 14:00

Współczesna Wielka Brytania tonie w śmieciach. Niegdyś zieloną i przyjemną krainę zalewa teraz fala odpadów i brudu. Na szczęście działa tam ukryta armia tocząca wojnę z nieczystościami. Seria „Posprzątać ten brud” przedstawia tydzień z życia nieustraszonych sprzątaczy i osób zajmujących się oczyszczaniem kanalizacji oraz zespołów wykonawczych i inspektorów mających za zadanie przyskrzynić śmiecących. To bardzo brudne zajęcie, a w programie poznamy odważnych ludzi, którzy się nim parają. W pierwszym odcinku widzowie odwiedzają Walię i podążają za dynamicznym duetem - Wayne'em i Danem, którzy przekopują się przez góry śmieci na nielegalnym wysypisku w poszukiwaniu osób, które są za nie odpowiedzialne. Poznają również Eamona, inspektora sanitarnego przedzierającego się przez warstwy brudu w restauracjach i barach, oraz Dona, który zajmuje się sprzątaniem bardzo zaniedbanych łazienek.

„Ron Iddles: Dobry gliniarz”
emisja: w niedziele o 22:00

Jak czytamy w opisie, bohater serii - Ron Iddles - to australijski detektyw Wydziału Zabójstw, a program „Ron Iddles: Dobry gliniarz” to opowieść o policjancie starej daty - twardym, pomysłowym i nieprzekupnym. To historia człowieka, który rozpracował pozornie nierozwiązywalne sprawy przy pomocy głowy i serca. Z programu widzowie dowiedzą się, w jaki sposób kierujący się intuicją gliniarz wsadził za kratki więcej morderców niż jakikolwiek inny detektyw w Australii. Każdy odcinek zabierze widzów za kulisy najtrudniejszych spraw Rona Iddlesa, który jest narratorem całej opowieści. Historie ilustrują dramatyczne rekonstrukcje zdarzeń nakręcone w nowoczesnym stylu kryminału noir. Uzupełnieniem opowieści Rona Iddlesa są sugestywne spostrzeżenia rodzin ofiar, jego kolegów z Wydziału Zabójstw, dziennikarzy, a także informatorów i podejrzanych. Wiele z tych osób nigdy nie przedstawiło swojej historii w telewizji. Przez wiele lat stacje telewizyjne marzyły wręcz o nagraniu programu z genialnym śledczym. Teraz Ron Iddles przeszedł na emeryturę i jest gotów, by opowiedzieć swoją historię. „Ron Iddles: Dobry gliniarz” to coś więcej niż dokumentalny program kryminalny. To mistrzowska lekcja o pracy detektywistycznej w wykonaniu najlepszego australijskiego policjanta. Serial oparty jest na bestsellerowej książce Justine Ford pod tytułem „The Good Cop” (więcej tutaj).

„Rutynowa kontrola trzeźwości” 6, 7, 8, 9 i 10
emisja: codziennie (od 4 października br.) o 20:00

Program śledzi pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród kierowców. W pierwszym odcinku szóstego sezonu funkcjonariusze w Wollongong przez radio otrzymują informację, która odrywa ich od obowiązków związanych z codzienną pracą. Przyłączają się do pościgu za kierowcą, który uciekł przed policją, gdy ta próbowała go zatrzymać na badanie alkomatem. Zbiegły mężczyzna próbuje się wymknąć mundurowym prowadząc ich wąskimi, bocznymi uliczkami. Niebezpieczny pościg trwa do chwili, gdy uciekinier rozbija swój samochód w ślepym zaułku, lecz kontynuuje ucieczkę pieszo. Policja znajduje zdyszanego Tyrone'a w lokalnym Subwayu. Podczas zatrzymania upiera się, że chciał tylko zjeść kanapkę i zaprzecza, że to on był kierowcą samochodu, w którym był widziany. Badanie przeprowadzone alkomatem to dopiero początek jego problemów (więcej tutaj).

„Elita Wydziału Zabójstw” 3
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 października br.) o 22:00

Detektywi David Quinn i Vince Velazquez pracowali razem nad setkami zabójstw. Jeśli ci dwaj zajmują się sprawą, przestępcy z pewnością trafią za kratki. W pierwszym odcinku trzeciej serii Velazquez i Quinn odpowiadają na zgłoszenie o strzelaninie na stacji benzynowej, podczas której ginie 19-letni Ladeddrick Love. W samochodzie, w trakcie napadu, oprócz młodego mężczyzny znajdowała się jego ciężarna dziewczyna i małe dziecko, którzy na szczęście przeżyli. Detektywi przesłuchują przyjaciela ofiary, Deandre Lowe'a, który był na stacji, gdy doszło do ataku. Zeznaje detektywom, że kilka dni wcześniej ktoś ostrzelał mieszkanie Ladeddricka. Quinn i Velazquez dowiadują się, że diler narkotyków Ricky Raven, którego dom został niedawno obrabowany, a przyjaciel zastrzelony podczas napadu, wystawił zlecenie na Ladeddricka wierząc, że to on jest za te czyny odpowiedzialny (więcej tutaj).

„Patrol drogowy” 10 i 11
emisja: codziennie (od 25 października br.) o 20:00

Program śledzi pracę jednostek policyjnych z pierwszej linii frontu walki z przestępczością, zajmujących się łapaniem tych, dla których ulice są miejscem do łamania prawa. Niebezpieczne pościgi, wysoka prędkość czy groźni kierowcy - wszystko to codziennie wystawia na próbę umiejętności funkcjonariuszy drogówki. W jednym z odcinków programu widzowie zobaczą, jak mundurowi wyruszają w pogoń za skazanym dilerem narkotyków. Muszą gonić go z zawrotną prędkością - ponad 220 kilometrów na godzinę, po jednej z najbardziej ruchliwych autostrad w Wielkiej Brytanii (więcej tutaj).
 
Ron Iddles w programie „Ron Iddles: Dobry gliniarz”, foto: AMC Networks International
Ron Iddles w programie „Ron Iddles: Dobry gliniarz”, foto: AMC Networks International
Wayne i Dan oraz samochody Ford Transit w programie „Posprzątać ten brud”, foto: AMC Networks International
Wayne i Dan oraz samochody Ford Transit w programie „Posprzątać ten brud”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...