reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cosmote TV z kanałem muzycznym Panik TV

dodano: 2021-09-20 18:39 | aktualizacja: 2021-09-20 20:30
autor: RO | źródło: sofokleousin.gr

Cosmote TV W poniedziałek, 20 września br. swoją premierę w greckiej platformie satelitarnej Cosmote TV ma kanał Panik TV. Projekt telewizyjny jest wynikiem potencjału Panik Entertainment Group i poświęcony jest wielkim nazwiskom z greckiej branży muzycznej.

panikmusic.gr
Panik TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Panik TV jest nadawany w platformie Cosmote TV na pozycji nr 603. Dodatkowo jest dostępny do oglądania z opóźnieniem za pośrednictwem usługi Replay TV.

24-godzinny kanał Panik TV ma codziennie prezentować mocną dawkę starych i nowych teledysków z udziałem ulubionych wykonawców, niezależne programy z wiadomościami muzycznymi z Grecji i zagranicy, a także informacje o gwiazdach, które dominują na listach przebojów. Ponadto ma podawać propozycje wydarzeń kulturalnych oraz kwestie związane ze stylem życia.

Grupa Panik Entertainment Group została założona w 2011 roku przez Paris Kassidokostas-Latsis i George Arsenakos w Atenach. Panik to firma składająca się z wytwórni płytowych i usług zarządzania artystami. Uważa się, że znajduje się na szczycie greckiego rynku muzycznego, ponieważ stale odnosi sukcesy w każdej gałęzi branży, od niezliczonych hitów na pierwszym miejscu i listach przebojów po sprzedaż, wysokie notowania w radiu, szybko rosnącą liczbę wyświetleń na YouTube i nagrody muzyczne. Grupa powstała z myślą o odkrywaniu i reprezentowaniu młodych i utalentowanych artystów.

Parametry techniczne:
Eutelsat 9B (9°E)
tp. GC10 (12,476 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)

ID: Panik TV
PID V: 434 (MPEG-4 / SD)
PID A: 534 (gre)
PID PCR: 434
SID: 1034
PID PMT: 334
Kodowanie: VideoGuard


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...