reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio RMF24.pl zmienia ramówkę

dodano: 2021-09-20 02:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

Radio RMF24.pl Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24.pl (Bauer Media Group) zmienia ramówkę, wprowadza trzecie pasmo i wydłuża program „na żywo” od 7:00 do 21:00. Na antenie nadawany jest też nowy, wieczorny magazyn informacyjny podsumowujący dzień („Podsumowanie dnia”), a wkrótce pojawią się także audycje weekendowe. Rozgłośnia poleca też programy „Fakty RMF FM”, „Poranna rozmowa”, „Popołudniowa rozmowa” i „Gość Krzysztofa Ziemca” oraz podcast „Jeszcze więcej informacji w Radiu RMF24”.

Radio RMF24.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 6 września br. internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24.pl nadaje program „na żywo” od godziny 7:00 rano. Pierwsza godzina programu to głównie zapowiedzi wydarzeń rozpoczynającego się dnia i przeglądy prasy.

Nowym pasmem jest wieczorny program - trwający od 17:00 do 21:00. Prowadzą go wymiennie prezenterzy RMF FM: Marcin Jędrych, Krzysztof Urbaniak, Daniel Dyk i Paweł Jawor. Po godzinie 19:00 w tym programie pojawia się więcej rozmów i więcej specjalnych gości, a wywiady dotyczą szczególnie tematów kulturalnych, sportowych, rozrywkowych czy muzycznych.

Po 21:00 nadawany jest ponad 20-minutowy magazyn „Podsumowanie dnia”, znany do tej pory jako podcast dostępny na platformie rmfon.pl. Codziennie w programie znajduje się bilans wszystkich najważniejszych wydarzeń z kraju i z zagranicy mijającej doby: politycznych, ekonomicznych, kulturalnych (więcej tutaj).

W nocy nadawane są cogodzinne „Fakty RMF FM” (więcej tutaj) oraz powtórki relacji i rozmów z całego dnia.

Na antenę po wakacyjnej przerwie wracają „Poranna rozmowa” (o godzinie 8:02) i „Popołudniowa rozmowa” (o godzinie 18:02) oraz sobotni „Gość Krzysztofa Ziemca” (o godzinie 8:31) - wszystkie trzy wywiady emitowane są w Radiu RMF24 w pełnej wersji (w okrojonej w RMF FM), czyli wraz z internetową dogrywką. „Poranną rozmowę” prowadzi od 5 lat Robert Mazurek. Gospodarzami „Popołudniowej rozmowy” jest w tym sezonie pięciu publicystów: Bianka Mikołajewska, wicenaczelna OKO.press, reporter RMF FM Paweł Balinowski, felietonista „Tygodnika Solidarność” Tomasz Terlikowski, dziennikarz sportowy Canal+ i TVN Piotr Salak i Marek Tejchman, wicenaczelny „Dziennika Gazety Prawnej” (więcej tutaj).

Wkrótce w Radiu RM24 pojawią się nowe pozycje weekendowe: podsumowania tygodnia i magazyny tematyczne.

Z kolei na platformie rmfon.pl uruchomiony został codzienny podcast „Jeszcze więcej informacji w Radiu RMF24”, w którym prowadzący wraz z ekspertami i reporterami RMF FM tłumaczą - jak zapowiada nadawca - zawiłości polityki i ekonomii, komentują tematy dnia, pomagają zrozumieć, co dzieje się w Polsce i na świecie (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...