reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serialowa jesień w Red Carpet TV

dodano: 2021-09-21 14:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Red Carpet TV

Red Carpet TV logo 06.2019 W październiku na antenie Red Carpet TV zaprezentowane zostaną kultowe seriale cieszące się popularnością wśród widzów. Należą do nich: czechosłowacki serial „Szpital na peryferiach po dwudziestu latach”, serial familijny „Arabela” czy też kontynuacja drugiego i zarazem ostatniego sezonu serialu „Maria Magdalena”.

„Arabela” w Red Carpet TV
Arabela


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już w październiku miłośnicy „medycznych” perypetii będą mieli szansę jeszcze raz przenieść się w czasie i obejrzeć trzynastoodcinkową kontynuację słynnego w latach 70. i 80. czechosłowackiego serialu „Szpital na peryferiach” - „Szpital na peryferiach po dwudziestu latach”. Serialu opowiadającego o pracy, jak również życiu prywatnym lekarzy ze szpitala w czeskim mieście Bor.

Serial familijny „Arabela” to nie lada gratka dla tych widzów, którzy lubią pozycję pozwalające poruszać wyobraźnię. Czechosłowacki serial „Arabela” jest tego znakomitym przykładem, ponieważ jego fabuła to połączenie dwóch światów: realistycznego oraz baśniowego. Warto podkreślić, że wszystko odbywa się z domieszką humoru.

Z kolei serial „Maria Magdalena” to absolutna nowość w Polsce. Powstał w latach 2018-2019. Został wyprodukowany przez Sony Pictures Television i Dopamine dla TV Azteca. Do tej pory emitowano go jedynie na takich platformach jak: Netflix (USA, Argentyna, 2018/2019 r.), HBO (2020 r.), jak również wybranych płatnych kanałach TV (Meksyk, USA, Wenezuela, Argentyna, Hiszpania). W październiku, wyłącznie na antenie Red Carpet TV, widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację drugiego sezonu serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...