reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„List gończy!” w Rock Radiu

dodano: 2021-09-22 03:40 | aktualizacja: 2021-09-22 20:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Od poniedziałku, 20 września 2021 roku słuchacze Rock Radia (Agora) mogą wziąć udział w nowej zabawie antenowej pod hasłem „List gończy!”. Poszukiwanym będzie osoba związana z klasyką rocka - uczestnicy konkursu spróbują odgadnąć jej imię i nazwisko lub pseudonim dzięki zadawaniu pytań. Zwycięzca zabawy otrzyma nagrodę pieniężną, której stawka będzie rosła co godzinę, w miarę przybliżania się do prawidłowej odpowiedzi.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej zabawie antenowej „List gończy!” Rock Radio poprowadzi poszukiwania osób, które nierozerwalnie związane są z klasyką rocka. Gdy na antenie pojawi się zapowiedź zabawy, redakcja rozgłośni będzie czekać na zgłoszenia śmiałków - codziennie od 10:00 do 16:00 pod numerem telefonu 22 4444 066.

Aby wygrać nagrodę pieniężną należy słuchać Rock Radia i zadawać pytania. Każdy uczestnik ma jedną szansę na zadanie pytania i udzielenie odpowiedzi. Stawka wygranej będzie rosła co godzinę, od 50 zł. 

Nową zabawę antenową Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook. Dodatkowo, od poniedziałku, 27 września br. potrwa kampania reklamowa „Listu gończego!” w intranecie.

„List gończy!” - emisja codziennie o godz. 10:00 w Rock Radiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...