reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery Channel o technologii 5G

dodano: 2021-09-20 22:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Channel

Discovery W sobotę, 2 października br. o godz. 19:30 w Discovery Channel wyemitowany zostanie premierowo program „Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja”. Czy warto bać się technologii 5G? Jak zapowiada nadawca, ludzie boją się rzeczy, których nie znają. To bardzo naturalna reakcja i właśnie ten program pomoże zrozumieć widzom, dlaczego lękać się ich nie warto. Zmiany są dobre, wystarczy tylko poznać ich korzyści. Program pojawi się również w serwisie VOD Player.

Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, nowy program Discovery Channel przedstawi widzom pełen pakiet rzetelnej wiedzy na temat technologii 5G. Zobrazuje długofalowe korzyści dla zwykłego człowieka oraz całej społeczności, a także obali mity poprzez dokładne i jednocześnie przystępne wytłumaczenie jak działa ta technologia. Ponadto produkcja poruszy historię powstawania telewizji i Internetu. Wyjaśni czym jest refarming i dlaczego musi nastąpić? Dokładnie opisze działanie sieci komórkowych.

Jak czytamy w komunikacie, „Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja” sprawnie i w pigułce przeprowadzi widza od tematyki pierwszych telefonów mobilnych przez wszystkie ich kolejne generacje. Wyjaśni czym są Smart Cities, dlaczego ten postęp jest konieczny i sprawi, że ułatwi nam wszystkim życie. 5G przynosi zmiany, owszem - często rewolucyjne, które silnie wpłyną na jakość naszej codzienności. Każda taka modyfikacja wywołuje lęk i nie ma w tym nic dziwnego. Ważne jednak, by na ten proces patrzeć nie tylko jak na szansę szybszego internetu, ale też jak na technologię, która może nawet uratować życie.

Dodajmy, że będzie to kolejny program z serii „Odkrywając wielkie marki” (więcej tutaj).

Wszystkie produkcje Discovery Channel wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera. 

„Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja” - emisja w sobotę, 2 października 2021 roku o godz. 19:30 w Discovery Channel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...