reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Motozoom” w kanałach Antena HD i Biznes24

dodano: 2021-09-22 11:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment

Biznes24 Biznes 24 „Motozoom” W środę, 22 września br. o godz. 10:30 w kanale Biznes24, a w kolejnych dniach w stacji Antena HD (Silver TV), wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu motoryzacyjnego „Motozoom”. Jego gospodynią jest Katarzyna Frendl, prowadząca serwis motoryzacyjny motocaina.pl.

Biznes24 Biznes 24 „Motozoom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiery programu „Motozoom” w telewizji Antena HD będą mieć miejsce w każdą sobotę (od 25 września br.) o godzinie 10:20, a powtórki będą emitowane w środy o godzinie 8:00 oraz w piątki godzinie o 13:35. Premiery w telewizji Biznes24 odbywać się będzie w każdą środę (od 22 września br.) o godzinie 10:30, a powtórki będą emitowane w piątki o godzinie 16:00 oraz soboty o godzinie 14:00 oraz 18:00.

Jak zapowiada nadawca, „Motozoom” to połączenie najnowszych informacji ze świata pojazdów spalinowych i na prąd, subiektywnych testów czterech i dwóch kółek, ale też rozmów z ekspertami - rozmów zarówno o biznesie, jak i o pasji oraz emocjach, które wywołuje motoryzacja. Nie zabraknie rzeczy ważnych dla każdego kierowcy, jak analizy nowych przepisów, jak i ciekawostek dla fanów motoryzacji oraz nowinek technicznych.

„Motozoom” to pierwszy, autorski program motoryzacyjny, prowadzony przez Katarzynę Frendl, dziennikarkę motoryzacyjną, która od 18 lat przybliża motoryzację czytelnikom, widzom i słuchaczom w różnych mediach, a od 12 lat prowadzi serwis motoryzacyjny motocaina.pl.

W programie „Motozoom” prowadząca porusza nie tylko tematy związane z samochodami osobowymi, dostawczymi, ciężarowymi oraz jednośladami. Pyta swoich rozmówców o rozwój elektromobilności - o pojazdy hybrydowe, na prąd, zasilane wodorem, czy o infrastrukturę ładowania. Rozważa pomysły na motoryzacyjny biznes, np. inwestycje w ośrodki doskonalenia techniki jazdy, wynajem kamperów, a może otwarcie salonu auto-moto. Prosi ekspertów o wyjaśnienie skomplikowanych przepisów, które mogą dotyczyć każdego kierowcy. Podpowiada jak korzystnie auto wynająć, czy kupić używane tak, aby nie dać się oszukać. Program ma również walor edukacyjny - w przystępny sposób definiuje pojęcia i przybliża ich znaczenie, np. dotyczące finansowania zakupu wymarzonych czterech, lub dwóch kółek, czy działania systemów w samochodzie. W programie „Motozoom” nie brakuje porad sezonowych, związanych ze zmianą ogumienia, przeglądami przedwyjazdowymi, czy prostą obsługą pojazdów. Całość okraszona jest historiami karier osób, które wspięły się na szczyt motoryzacyjnej branży, opowieściami o niezwykłych ludziach - ich pasjach i sposobie na życie - mogących stać się inspiracją dla widzów. W najbliższym odcinku Katarzyna Frendl porozmawia ze swoimi gośćmi o pomyśle na inwestowanie w samochody klasyczne, a także w krótkim reportażu opowie o wrażeniach z jazdy takimi zabytkami.

„Motozoom” - emisja w środy (od 22 września 2021 roku) o godz. 10:30 w kanale Biznes24. Program ten będą mogli również oglądać widzowie stacji Antena HD (Silver TV).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...