reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Współpraca A1 z Canal+

dodano: 2021-09-22 12:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: A1/satkurier.pl

A1 Austriacki operator A1 nawiązał współpracę z Grupą CANAL+. Na owoce tego partnerstwa trzeba będzie poczekać do początku 2022 roku. Od 2018 roku A1 produkuje materiały wideo pod marką A1now TV. Teraz operator zdecydował się podjąć współpracę z CANAL+ w celu rozwoju wspólnej oferty treści.

Grupa Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa CANAL+ jest operatorem jednej z największych platform telewizyjnych na świecie z ponad 22 mln abonentów, w tym ponad 14 mln w Europie. Dla austriackich konsumentów telewizji oznacza to szeroki, dodatkowy wybór wysokiej jakości treści, których inaczej by nie osiągnęli.
 

- Po sukcesie A1now TV nadszedł czas na kolejny krok. CANAL+ to nasz międzynarodowy partner, który wnosi swoje know-how w zakresie treści. To partnerstwo ma na celu wspólne rozwijanie silnej lokalnej oferty treści - powiedział Matthias Lorenz, Senior Director, Transformation, Market & Corporate Functions A1.

- Nawiązujemy współpracę z A1 w celu pobudzenia austriackiego rynku telewizyjnego ofertą, która łączy ekskluzywne treści europejskie i międzynarodowe z najnowszą technologią telewizji na życzenie. We Francji mamy prawie 9 mln klientów, z których 70 proc. korzysta już z usług na życzenie - podkreśla Martijn van Hout, menedżer CANAL+ Luxembourg i dyrektor HD Austria. - Grupa CANAL+ posiada ogromne know-how w zakresie opracowywania treści i ofert dla swoich różnych rynków. Jesteśmy gotowi wykorzystać je do podbicia rynku austriackiego.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...