reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat wchodzi na rosyjskie wody

dodano: 2021-09-21 22:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/satkurier.pl

RTKOMM RTCOMM Konnect Russia spółki Eutelsat Communications oraz RTCOMM podpisali protokół ustaleń w sprawie dystrybucji usług łączności satelitarnej w Rosji. Do tego celu wykorzystywana będzie pojemność w paśmie Ka potężnego satelity Eutelsat 36C na pozycji orbitalnej 36°E.

Eutelsat
Eutelsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki zasobom orbitalnym i infrastrukturze Konnect Russia, RTCOMM wzmocni swoją ofertę rozwiązań satelitarnych, w szczególności szybko rozwijającą się działalność morskich usług VSAT dla statków, wykorzystując zasięg w paśmie Ka potężnego satelity Eutelsat 36C, który oferuje niezrównane pokrycie zachodniej części Rosji i zachodniej części Syberii.

RTCOMM, spółka zależna Rostelecom, jest wiodącym rosyjskim dystrybutorem usług komunikacyjnych dla klientów w trudno dostępnych miejscach, w których telekomunikacja mobilna i przewodowa jest słabo rozwinięta lub nieobecna.
 

- Konnect jest wiodącym operatorem łączności satelitarnej w paśmie Ka w Rosji z własną rozwiniętą infrastrukturą satelitarną, a podpisanie tej umowy partnerskiej znacznie poszerzy zakres rozwiązań satelitarnych dostarczanych przez RTCOMM. Jest to istotne dla naszych użytkowników, których misja związana jest z prowadzeniem działalności na trudno dostępnych i odległych terytoriach europejskiej części Rosji, jak również dla klientów zajmujących się transportem morskim i rzecznym - powiedział Siergiej Ratiew, dyrektor generalny RTCOMM.

- Nasza firma stara się świadczyć usługi komunikacji satelitarnej jak największej liczbie użytkowników, niezależnie od ich położenia geograficznego, w tym w odległych regionach. Nasze dedykowane, najnowocześniejsze zasoby orbitalne umożliwiają operatorom telekomunikacyjnym elastyczną pracę na rynku usług szerokopasmowego dostępu do Internetu. RTCOMM to firma, która zarówno rozumie zapotrzebowanie rynku, jak i jak najefektywniej wykorzystuje stwarzane przez nas możliwości, jednocześnie kierując się podobnymi wartościami w swoich działaniach. W związku z tym jesteśmy optymistycznie nastawieni do sukcesu tego partnerstwa - powiedział Dmitrij Bronner, dyrektor generalny Konnect Russia.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...