reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

Sport w polskiej TV 25.09.2021

dodano: 2021-09-24 01:21 | aktualizacja: 2021-09-24 23:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Manchester City. Transmisje live z WTA World Tour Ostrawa tylko w CANAL+, w tym mecz Iga Świątek – Maria Sakkari.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Radomiak Radom
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brentford – Liverpool FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Montpellier HSC
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Radomiak Radom
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

14:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
1/2 finału
Iga Świątek – Maria Sakkari
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
1/2 finału
Anett Kontaveit – Petra Kvitova

Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga – Herbalife Gran Canaria
Komentarz: Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Inter Mediolan – Atalanta Bergamo 
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Spezia Calcio – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC – RCD Espanyol
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Genoa CFC – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
AFC Bournemouth – Luton Town
Komentarz: Marcin Grzywacz

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Strasbourg Alsace – LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain – Montpellier HSC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Spezia Calcio – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
Vitória SC – SL Benfica
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Lyonnais – FC Lorient 
Komentarz: Dominik Guziak
 
Eurosport 1

08:15 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego juniorek

12:15 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego elity

19:00 Tenis: Puchar Lavera:
Dzień 2

21:00 Tenis: Puchar Lavera:
Dzień 2
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez de la Frontera:
Wyścig 1

17:00 Łucznictwo: Mistrzostwa Świata:
Zawody

19:15 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
2. runda

22:10 Kolarstwo przełajowe: USCX Series, Rochester:
Wyścig mężczyzn
 
Golf Channel

18:00 Golf: Ryder Cup:
Dzień 2

 
nSport+

12:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Clearex Chorzów – FC Reiter Toruń
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – Atletico Madryt
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Athletic Club
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg – Lille OSC
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Willem II – PSV Eindhoven

18:45 Piłka nożna: Eredivisie:
AFC Ajax – FC Groningen
 
Polsat Sport

12:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Sir Safety Perugia

15:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia: 
Projekt Warszawa – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki 2021:
Jastrzębski Węgiel – Galatasaray Stambuł

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki 2021:
PGE Skra Bełchatów – Fenerbahce Stambuł

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 266: 
Alexander Volkanovski – Brian Ortega
 
Polsat Sport Extra

10:00 Tenis: ATP World Tour, Nur-Sułtan:
1/2 finału

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Odra Opole – GKS Katowice

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
IŁ Capital Legionovia Legionowo – #VolleyWrocław

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

21:00 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord – NEC Nijmegen

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York City FC – New York Red Bulls
 
Polsat Sport Fight

19:30 Sporty walki: Brave Combat Federation 54:
Amin Ayoub – Ahmed Amir


 
Polsat Sport News

07:30 Formuła 3: Grand Prix Rosji:
Wyścig 1

09:25 Formuła 2: Grand Prix Rosji:
Wyścig 1

12:05 Tenis: ATP World Tour, Nur-Sułtan:
1/2 finału

14:00 Tenis: ATP World Tour, Metz:
1/2 finału
Hubert Hurkacz - Peter Gojowczyk

16:00 Tenis: ATP World Tour, Metz:
1/2 finału
Gael Monfils - Pablo Carreno Busta

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Fastav Żlin – AC Sparta Praga
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Brave Combat Federation 54:
Amin Ayoub – Ahmed Amir

 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Turk Telekom – Tofas

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Gaziantep – HDI Sigorta

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Barça Lassa – Río Breogán

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Saragossa – Hereda San Pablo Burgos

01:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Las Vegas:
Wyścig
 
TVP Sport

10:15 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec
Komentarz: Szymon Borczuch

12:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Torus Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole
Komentarz: Tomasz Jasina, Michał Matysik

14:15 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego elity

15:25 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach:
1. seria
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

16:15 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego elity

16:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach:
2. seria

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Everton LFC – Birmingham City LFC 

14:30 Piłka nożna: Serie A Femminile: 
AC Milan – US Sassuolo

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Hertha BSC 
Komentarz: Mateusz Borek – Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg 
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – Arminia Bielefeld
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – 1. FSV Mainz 05 
Komentarz: Dawid Szymczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Komentarz: Kamil Kania

18:00 Hokej na lodzie: Swedish Hockey League: 
Växjö Lakers – HC Rögle BK

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

19:00 Sporty walki: Superior Challenge 23
Kenneth Bergh – Ederson Macedo 
Komentarz: Maciej Turski

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock – FC Schalke 04
Komentarz: Kamil Kania, Marcin Borzęcki

22:30 Triathlon: Super League Triathlon, Malibu:
Zawody


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...