Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Chelsea FC – Manchester City. Transmisje live z WTA World Tour Ostrawa tylko w CANAL+, w tym mecz Iga Świątek – Maria Sakkari.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
13:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
16:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain – Montpellier HSC
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Stal Mielec – Radomiak Radom
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan CANAL+ Family
14:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa: 1/2 finału Iga Świątek – Maria Sakkari
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka
16:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa: 1/2 finału
Anett Kontaveit – Petra Kvitova
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Unicaja Malaga – Herbalife Gran Canaria
Komentarz: Wojciech Michałowicz CANAL+ Now
16:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny Eleven Sports 1
11:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 2
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: AFC Bournemouth – Luton Town
Komentarz: Marcin Grzywacz
19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg – Lille OSC
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski Polsat Sport Premium 1
16:30 Piłka nożna: Eredivisie: Willem II – PSV Eindhoven
18:45 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – FC Groningen Polsat Sport
12:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia: Aluron CMC Warta Zawiercie – Sir Safety Perugia
15:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia: Projekt Warszawa – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21:00 Piłka nożna: Eredivisie: Feyenoord – NEC Nijmegen
02:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: New York City FC – New York Red Bulls Polsat Sport Fight
19:30 Sporty walki: Brave Combat Federation 54: Amin Ayoub – Ahmed Amir
Polsat Sport News
07:30 Formuła 3: Grand Prix Rosji: Wyścig 1
09:25 Formuła 2: Grand Prix Rosji: Wyścig 1
12:05 Tenis: ATP World Tour, Nur-Sułtan: 1/2 finału
14:00 Tenis: ATP World Tour, Metz: 1/2 finału Hubert Hurkacz - Peter Gojowczyk
16:00 Tenis: ATP World Tour, Metz: 1/2 finału Gael Monfils - Pablo Carreno Busta
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Fastav Żlin – AC Sparta Praga Super Polsat
20:00 Sporty walki: Brave Combat Federation 54: Amin Ayoub – Ahmed Amir
Sportklub
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Turk Telekom – Tofas
14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Gaziantep – HDI Sigorta
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Barça Lassa – Río Breogán
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Casademont Saragossa – Hereda San Pablo Burgos
12:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Torus Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole
Komentarz: Tomasz Jasina, Michał Matysik
14:15 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata: Wyścig ze startu wspólnego elity
15:25 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach: 1. seria
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
16:15 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Świata: Wyścig ze startu wspólnego elity
16:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach: 2. seria
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński Viaplay
12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: Everton LFC – Birmingham City LFC
14:30 Piłka nożna: Serie A Femminile: AC Milan – US Sassuolo